The Haunting Bly Malikanesi Netflix Türkiye’de ne zaman yayınlanmaya başlıyor?

Netflix yeni diziler

The Haunting Bly Malikanesi Netflix, Netflix yeni diziler, Yeni diziler Netflix, The Haunting Tepedeki Ev 2, The Haunting Bly Malikanesi izle.

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcılarından, Henry James’in ünlü hikayesinden uyarlanan The Haunting: Bly Malikânesi, The Haunting antoloji dizisine yepyeni bir sayfa açıyor. The Haunting: Bly Malikânesi 9 bölümlük sezonuyla 9 Ekim Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. The Haunting Bly Malikanesi Netflix, Netflix yeni diziler, Yeni diziler Netflix.

Instagram Hesabımız

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan ve yapımcısı Trevor Macy’den The Haunting antolojisinin yeni sezonu The Haunting: Bly Malikânesi, 1980’lerin İngiltere’sinde geçiyor. Yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutar. Yeni bakıcı, malikânenin aşçısı Owen ( Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve Kahya Bayan Grose (T’Nia Miller) ile birlikte yetim iki çocuğun bakımından sorumlu olacaktır. Ancak zaman geçtikçe her şeyin malikânede göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikânede aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Bly Malikâne’sinde, ölmek, gitmiş demek değildir.

MediaMarkt Avrupa yönetimine Türk lider atandı! MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım’a Önemli Görev!

The Haunting Bly Malikanesi Oyuncu Kadrosu Netflix yeni diziler

DANI CLAYTON (Victoria Pedretti)
PETER QUINT (Oliver Jackson-Cohen)
HENRY WINGRAVE (Henry Thomas)
MILES WINGRAVE (Benjamin Evan Ainsworth)
FLORA WINGRAVE (Amelie Bea Smith)
JAMIE (Amelia Eve)
OWEN (Rahul Kohli)
HANNAH GROSE (T’Nia Miller)
REBECCA JESSEL (Tahirah Sharif)

Türk Telekom Mental Up ve TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketlerini yeni abonelere hediye ediyor!

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte.