Net Breathing Technology™ ile İtalyan ayakkabı markası GeoX Amazon.com.tr’de!

Yenilikçi teknolojileri ve iddialı tasarımları ile öne çıkan İtalyan ayakkabı markası GeoX’un yeni sezon koleksiyonundan ayakkabılar Türkiye’de ilk defa Amazon.com.tr ayrıcalığı ile satışa çıkıyor. Net Breathing Technology™ Amazoncomtr GeoX gototechno

İtalyan patentli Net Breathing Technology™ ile fark yaratan GeoX’un yeni sezon ürünleri, bugünden itibaren Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

Amazon.com.tr giyimden ev eşyasına, elektronikten kişisel bakıma kadar binlerce seçenek barındıran ürün yelpazesine yenilerini eklemeye devam ediyor. Dünyaca ünlü İtalyan ayakkabı markası GeoX’un yeni sezon ayakkabıları Türkiye’de ilk defa bugün Amazon.com.tr üzerinden satışa sunuluyor. İsmini, yeryüzü anlamına gelen “geo” ve teknolojiyi nitelendiren “X”ten alan GeoX markasının yenilikçi yeni sezon ayakkabıları, şık ve modern tasarımları sürdürülebilir üretim standartları ile harmanlıyor. Markaya özgü, İtalyan patentli Net Breathing Technology™ sayesinde nefes alan ve üstün performansa olanak tanıyan ayakkabılar, esnek gövde yapıları ve ısı yalıtımı sağlayan iç kaplamaları sayesinde de çok yönlü kullanım sunuyor.

GeoX yeni sezon ürünleri Amazon.com.tr’de yüzde 60’a varan indirimlerle satışta!

Türkiye’de ilk defa Amazon.com.tr’de tüketicilerin beğenisine sunulan GeoX yeni sezon ürünleri 23 Kasım itibarıyla yüzde 60’a varan indirimlerle satışta. İndirimler Amazon.com.tr’nin büyük indirim dönemi 26 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Beklenen Cuma ve En İyi Pazartesi fırsatlarında da devam edecek.

Net Breathing Technology™ Amazoncomtr GeoX gototechno