ADATA Technology’nin “ADATA Günü” isimli kampanyası 4 Mayıs’ta başlıyor

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama birimleri üreticisi ADATA Technology, kuruluşunun 18. yıldönümünü indirimlerin ve çekilişlerin de içinde olduğu sürprizlerle kutluyor. Firmanın “ADATA Günü” adını verdiği çevrimiçi etkinlikler 4 Mayıs’ta başlayıp 3 Haziran’a kadar devam edecek. NAND Flash depolama birimleri üreticisi ADATA Technology

ADATA Günü Özel Çekilişleri
ADATA’nın 18. kuruluş yıldönümü için düzenlenen etkinlikler 4 Mayıs günü başlayacak ve 3 Haziran’da sona erecek. itfcampaign.adata.com/ adresini ziyaret eden kullanıcılar, 2019 yılı içerisinde istedikleri bir kişiye iletilmek üzere geleceğe dair bir mesaj gönderebilecekler. Mesajlarını gönderen kullanıcılar aynı zamanda çekilişe katılma hakkı da kazanacaklar. Geleceğe gönderilen her bir mesaj yeni bir katılım hakkı ve daha yüksek şans demek.

18. Yıla Özel İndirimler
ADATA, kullanıcılara bu hediyeler yanında harika indirimler de sunuyor. ADATA ve XPG markalı pek çok ürün 4 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar olan dönem içerisinde indirimli fiyatlarla kullanıcıların olacak. Şirket, kullanıcılara çekiliş yanında harika indirimler de sunuyor. ADATA ve XPG markalı pek çok ürün 4 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar olan dönem içerisinde indirimli fiyatlarla kullanıcıların olacak.

Mütevazı Başlangıçtan Devler Ligine
ADATA Technology Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Simon Chen, ADATA Günü’nünün hem şirketin geçmişte yaptıklarının hem de geleceğe ilişkin planlarının bir hatırlatıcısı olduğunu belirtti. Chen sözlerini, “Bu etkinlik bir yanıyla kullanıcılarımızın en değerli anılarını saklamalarına yardım etme amacımızın altını çiziyor öteki yanıyla ise yenilikçi adımlarımızla oluşturduğumuz geleceğe dair kararlığımızın.”

2001 yılında 20 kişilik bir ekiple kurulan ADATA Technology, günümüzde dünya çapında 1400 çalışanıyla sektörde önemli bir yere sahiptir. 500’ün üzerinde patente sahip olan şirket, dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM ve SSD üreticilerinden biridir.

NAND Flash depolama birimleri üreticisi ADATA Technology