Uygun fiyatlı yeni ADATA taşınabilir disklerinin özellikleri neler?

Dünyanın önde gelen NAND Flash depolama birimleri üreticilerinden biri olan ADATA Technology, harici disk ailesiyle verilerini güvenli biçimde yedekleme ve yanında taşıma ihtiyacı duyan kullanıcılara kullanışlı çözümler sunuyor. Marka IP68 sertifikalı, darbelere, suya ve toza dayanıklı taşınabilir diskleriyle kullanıcılara mümkün olan en yüksek dayanıklılığı ve veri güvenliğini vermeyi hedefliyor. NAND Flash depolama birimleri ADATA Technology

HD330 – Sağlam ve Geniş Kapasiteli
ADATA’nın Türkiye’de satışa sunduğu harici disk modellerinden HD330, geniş depolama kapasitesi ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. 1TB, 2TB, 4TB ve 5TB olarak dört ayrı kapasite seçeneğiyle gelen ADATA HD330, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoların saklanabileceği geniş bir alan sunuyor.

İçindeki verileri darbelere, düşmelere ve çarpmalara karşı silikondan yapılma sağlam gövdesiyle koruyan ürün AES 256-bit şifreleme desteğiyle de maksimum gizlilik veriyor. USB 3.1 Gen1 arabirimi yanında geri dönük olarak USB 2.0 arabirimiyle de uyumlu çalışıyor. ADATA HD330 çevrimiçi mağazalarda 599TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

HD680 – Askerî Standartlarda Koruma
ADATA HD680 kullanıcılara en üst düzey veri güvenliği sunmayı hedefleyen bir ürün. ABD ordusunun MIL-STD-810G 516.6 standardının gerekliliklerini karşılayan HD680 1,22 metreye kadar olan yüksekliklerden düşse bile çalışabiliyor.

1TB ve 2TB kapasite seçenekleri olan ADATA HD680’i çevrimiçi mağazalardan 609TL’den başlayan fiyatlarla satın almak mümkün.

HD710 Pro – Dayanıklılığın Zirvesi
ADATA HD710 Pro taşınabilir disk, dayanıklılık ve veri güvenliği konusunda en yüksek standardı talep eden kullanıcıların tercih edeceği bir ürün. 5TB’a kadar kapasite seçenekleri olan HD710 Pro, IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. HD710 Pro 2 metrelik suda 60 dakika kaldıktan sonra bile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Kullanıcılar HD710 Pro taşınabilir diski markanın anlaşmalı olduğu çevrimiçi satış portallarından 649TL’den başlayan fiyatlarla edinebilirler.

NAND Flash depolama birimleri ADATA Technology