Multinet’in TATLIPARA programı ile 2018 yılı sonu 171 bin kullanıcıya 4 milyon TL para dağıtıldı

Multinet Up’ın hızlı ve güvenli ödeme seçeneği sunan yeni nesil mobil cüzdanı MultiPay, 2018 yılında 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. 2013 yılından beri dağıtılan TATLIPARA tutarı ise 4 milyon TL’yi aştı. Multinet Up MultiPay uygulaması TATLIPARA programı

Sektöre çipli kart teknolojisi ile girerek bir ilke imza atan ve devamında ilk temassız kartı sunan Multinet Up, 2015 başında geliştirdiği ilk mobil uygulama ile öncü rolünü sürdürüyor. 2017 başında mobil uygulamasını mobil cüzdana çeviren Multinet Up, karekod ile mobil ödemeyi de devreye aldı.

Hem kolay ödeme imkanı sunuyor hem de kazandırıyor

1 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan mobil cüzdan MultiPay üzerinden kullanıcılar online olarak yükleme yapabiliyor ve harcamaları saniyeler içinde takip edebiliyor. Multinet Up kartının temassız özelliği ile kullanıcılar hızlıca ödeme yaparken, kartın yanlarında olmaması durumunda ise MultiPay üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde karekod ile mobil ödeme de gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında farklı markalarla yapılan iş birlikleri ile kart kullanıcılarına yıl boyunca indirim ve kazanç sağlıyor.

Multinet Up MultiPay uygulaması TATLIPARA programı