MStar Cadılar Bayramı’na davet ediyor

MStar’a tüyler ürpertici ve bir o kadar da eğlenceli güncelleme geliyor. Dans, müzik ve eğlenceyi bir arada sunan ve tüm dünyada MMO Dans kategorisinde en iyi oyunlardan biri olan MStar, Cadılar Bayramı’nı dopdolu bir güncellemeyle kutluyor. Üstelik 31 Ekim 2018 tarihinde canlı yayınlanacak Cadılar Bayramı Partisi’ne tüm oyuncuları davet ediyor. MStar Cadılar Bayramına davet ediyor

MStar’la dans etmeye var mısın? Netmarble Corporation tarafından sunulan ücretsiz dans ve arkadaşlık oyunu MStar, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için tüyler ürpertici ve bir o kadar da eğlenceli bir güncelleme sundu. Cadılar Bayramı güncellemesiyle oyuna; bir adet ev, iki adet manzara ve kendine ait animasyonu olan pek çok ev eşyası ekleniyor. Üstelik hepsi tam da Cadılar Bayramı’nın tüyler ürpertici ve eğlenceli atmosferine uygun.

MStar Cadılar Bayramı Partisi başlasın

MStar’ın Cadılar Bayramı sürprizleri bununla bitmiyor. Tüm oyuncuları 31 Ekim Çarşamba akşamı MStar Facebook ve Youtube hesabından akşam saat 19:00’da canlı yayınlanacak Cadılar Bayramı Partisi’ne davet ediyor.

[irp posts=”2638″ name=”Şirketlerin ilham alabilecekleri yeni şeffaflık rehberi açıklandı”]

MStar Cadılar Bayramına davet ediyor

[irp posts=”2635″ name=”Samsung Galaxy Watch hediyeleriyle Türkiye’de satışa sunuldu”]

MStar Cadılar Bayramı
MStar Cadılar Bayramına davet ediyor