TAŞINDIK! MSE Medya’nın Yeni Ofis ve İletişim Adresini Haberde Bulabilirsiniz!

MSE Medya Yeni İletişim Adresi
MSE Medya Yeni İletişim Adresi

MSE Medya İletişim, MSE Medya Adres, Araba Habercisi İletişim, She and Girls İletişim, Mothers Life İletişim, GoToTechno İletişim, MSE Medya Yeni İletişim Adresi.

MSE Medya olarak ofisi değiştirdik. Yeni MSE Medya adresini haberden ve iletişim sayfamızdan bulabilirsiniz. MSE Medya İletişim, MSE Medya Yeni İletişim Adresi.

Youtube Kanalımız

Bünyesinde 6 dergi bulunan MSE Medya yeni adresinde.

MSE Medya Yeni Adresi ve İletişim Bilgileri

Barış Mahallesi, Samsun Caddesi, Makyol Yaşam Evleri, B4 Blok, Kat 10, Daire 65 Beylikdüzü İstanbul.

İletişim: info@msemedya.com

Telefon: 0530 874 45 41

MSE Medya Adres

Yerli Üretim’in öncü medya şirketlerinden biri olan MSE Medya 2018 yılında kurulmuştur. MSE Medya, Kadın, Moda, Alışveriş, Gençlik, Teknoloji, Otomobil, Anne ve Çocuk yayınları/dergileri yapmak üzere yayın hayatına başladı. Dergi ve 360 derece yayıncılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Türkiye’de bulunan tüm Dijital Dergi platformlarında en çok okunan medya yayın kuruluşları arasında yer almaktadır.

MSE Medya Kurucusu
MSE Medya, 30 yıllık gazetecilik hayatını kendi kurduğu dergiler, internet siteleri ve sosyal medya hesapları ile devam ettiren Murat Tosun tarafından kurulmuştur. Tosun, Hürriyet, Milliyet, Star gazeteleri ve dergi gruplarında otomotiv yazarı olarak çalışmış, TV kanallarında otomobil programı hazırlamıştır. MSE Medya kadrosunda da Türkiye’nin önde gelen uzman gazetecileri bulunmaktadır.

MSE Medya Yayınları/ Dergileri Hangileri?
She and Girls Dergisi & Girls Dergisi
Alışveriş, cemiyet, moda ve kadın dergisi olarak yayınlanmaktadır. Girls Dergisi ek yayın olarak genç neslin merak ettiklerine göre hazırlanmaktadır.

Araba Habercisi Dergisi & GoToTechno Dergisi
Otomotiv konusunda iddialı dergiler arasında yer almaktadır. Çok büyük kitlelere ulaşmaktadır. Teknoloji Dergisi GoToTechno derginin ek yayınıdır.

Mothers Life Dergisi & Kids’ Life Dergisi
Mothers Life dergisi Türkiye’nin en önemli anne ve çocuk dergilerinden biridir. Kids Life Dergisi ekiyle birlikte yayınlanmaktadır.

Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2020 Sayısını Turkcell Dergilik’ten İndirip Okuyabilirsiniz!
MSE Medya dergilerine nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Kadın ve Moda, otomobil ve teknoloji, anne ve çocuk dergilerinin tamamı sadece Turkcell Dergilik’te.

MSE Medya Yeni İletişim Adresi

Teknoloji Dergisi GoToTechno Haziran 2020 Sayısı Çıktı! Turkcell Dergilik’te Ücretsiz!