Bu mobil uygulama ile bir daha aracınızın bakım ve yağ değişim tarihini hiç unutmayacaksınız!

Motul Mobil Uygulama.
Motul Mobil Uygulama.

Bu mobil uygulama ile bir daha aracınızın bakım ve yağ değişim tarihini hiç unutmayacaksınız! Motul Mobil Uygulaması, Google Play Motul Mobil Uygulaması, Periyodik bakım hatırlatıcısı, App Store Motul Mobil Uygulaması. Motul Mobil Uygulama.

Instagram Hesabımız

Araç sahiplerinin en zorlandıkları konuların başında doğru yağ seçimi yapmak geliyor. Motul, bunun önüne geçmek için araç marka, model ve kilometresine göre doğru teknik özelliklerdeki ürün seçimini kolaylaştıracak web tabanlı yağ seçici uygulamasını mobil olarak da hayata geçirdi. Motul’ün bu uygulaması sayesinde madeni yağ değişiminin yanı sıra gereken diğer bakımlar ile ilgili bilgilendirmelere de erişim sağlanıyor. Ve hatırlatıcı bölümü ile periyodik bakımlar zamanında yapılabiliyor.

Yenilenen Subaru XV Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Arka Çarpışma Önleyici Frenleme sistemi de var!

Motul Mobil Uygulaması İle Aracınız Tüm Kontrolü Cebinizde!

App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulamanın içerisinde Motul’ün üstün özellikli motor yağlarının yanı sıra araçlarında ihtiyaç duyabilecekleri katkı maddeleri, antifrizler ve bakım ürünleri de dahil olmak üzere 900’den fazla ürün bilgisi yer alıyor.

Motul satış noktalarının iletişim bilgilerine uygulama üzerinden ulaşabilen araç sahipleri, kendilerine en yakın noktaya giderek Motul ürünlerini satın alabiliyor ve araçlarını Motul uzman noktalara emanet etmenin güvenini yaşıyor. Yine uygulama sayesinde Dünya çapında Motul’ün destekçisi olduğu birçok etkinlik bilgisine ve tüm diğer Motul ürün haberlerine ulaşmak kolaylaşıyor.

Araç Sahipleri Hatırlatıcıyı Çok Sevecek: Motul Mobil Uygulama.

Motul mobil uygulamasının en beğenilecek özelliklerinden birinin de “hatırlatıcı” bölümü olması bekleniyor. Araç sahipleri yağ değişiminden sonra bir daha ne zaman bakım yapması gerektiğini uygulama içerisinde bulunan hatırlatıcısı sayesinde unutmuyor. Ayrıca motor, şanzıman, fren bakımı hatırlatmaları da bu bölümde yer alıyor. Böylece doğru zamanda doğru ürünler ile periyodik bakımları yapılan araçların ömrü uzarken aracın değeri artıyor.

Motul’ün mobil uygulaması App Store ve Google Play üzerinde Türkçe ve ücretsiz olarak araç sahiplerine ulaşıyor.

Bu bilgiler bize basın bülteni olarak gönderilmiştir.