Monster Notebook FalconAI İş Birliği ile Oyun Tutkunlarına Ücretsiz Yapay Zeka Desteği Sağlayacak!

Monster Notebook Yapay Zekalı Bilgisayar.
Monster Notebook Yapay Zekalı Bilgisayar.

Monster Notebook FalconAI İş Birliği, Monster Notebook Yapay Zekalı Bilgisayar, Monster Notebook espor bilgisayarları, Monster Notebook SenpAI Ücretsiz Koçluk.

Monster Notebook FalconAI İş Birliği ile Oyun Tutkunlarına Ücretsiz Yapay Zeka Desteği Sağlayacak! Monster Notebook espor bilgisayarları. Monster Notebook SenpAI Ücretsiz Koçluk. Monster Notebook profesyonel espor oyuncusu.

Instagram Hesabımız

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, profesyonel espor oyuncusu olmayı hedefleyenlere yapay zekâ ile destek olacak. Boston merkezli yapay zekâ şirketi FalconAI ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Monster Notebook kullanıcıları online oyunlar için yapay zekâ destekli video koçluk platformu SenpAI üzerinden 6 ay süreyle ücretsiz koçluk alacak.

İş birliğinin 20 Temmuz Pazartesi günü saat 19.00’da Monster Notebook YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak lansman ile hayata geçmesi bekleniyor. Fenomen espor yayıncısı Berke Thaldrin Demir’in moderasyonu ile gerçekleşecek canlı yayın programına kimler katılacak? Monster Notebook Strateji ve Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu ve FalconAI Türkiye Ülke Müdürü Emre Laleli oyun tutkunlarıyla buluşacak.

realme 125W UltraDART özelliği ile 4000mAh pili ilk 3 dakikada yüzde 33 şarj edecek!

Monster Notebook Strateji ve Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu açıklamaları.

Monster Notebook Strateji ve Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu, şunları açıkladı: “Monster Notebook olarak en yeni teknolojileri oyun dünyasına sunuyoruz. En iyi oyun deneyimini yaratmak için tasarlanmış yüksek performanslı ürünlerimiz ile oyunculara destek oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde değerli iş ortaklarımızdan Intel’in yeni nesil işlemcilerini dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunmuş ve kullanıcılarımızla buluşturmuştuk. Oyun dünyasına en yenilikçi teknolojileri sunmaya yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Monster Notebook olarak, sürekli gelişen yapay zekâ teknolojilerinin ilerleyen yıllarda oyun ve espor alanındaki hakimiyetinin giderek artacağını ön gördük. Bu alandaki en son teknolojileri kullanıcılarımız ile buluşturmayı hedefledik… FalconAI ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin yeri çok özel. Yapay zekâ destekli video koçluk platformu SenpAI, profesyonel oyuncu olmak isteyen oyuncular veya kendini geliştirmek isteyen espor oyuncuları için çok önemli bir araç. Bu değerli iş birliği ile Monster Notebook kullanıcıları; League of Legends, Valorant, Dota 2 gibi strateji oyunlarında performanslarını yapay zekâ desteği ile zirveye taşıyacak.”

Huawei MateBook X Pro Türkiye’de Ne Zaman Satılacak? Huawei’nin en güçlü bilgisayarı geliyor!

Monster Notebook Yapay Zekalı Bilgisayar.