Monster Notebook Avrupa’nın en büyük Oyun Bilgisayarı Mağazası’nı açıyor

Monster Notebook Avrupa’nın en büyük Oyun Bilgisayarı Mağazası’nı Ankara’da açmaya hazırlanıyor. Monster Notebook Ankara mağazası açılıyor.

İstanbul ve İzmir’deki mağazalarında Monster’ın yüksek performanslı oyun bilgisayarlarını Türkiye’deki oyunculara buluşturan şirket, Ankara’da Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazasını açıyor. Monster Notebook’un ülkemizdeki üçüncü mağazası başkent Ankara’da oyun severlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Mağazanın açılışı 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da basının ve kullanıcıların katılımıyla gerçekleşecek.

Avrupa’nın en büyük Oyun Bilgisayarı Mağazası

Monster Notebook’un 2016 yılında açtığı İstanbul mağazası, yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış bir mağaza olması dolayısıyla kendi alanında bir ilkti. Bu yılın nisan ayında aynı konsepti İzmir’e de taşıyan marka, şimdi Ankara’daki kullanıcılara da yüksek performanslı Monster gaming laptopları ilk elden deneme fırsatını sunuyor. Çankaya Farilya İş Merkezi’nde bulunan mağaza toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası olacak.

Monster Notebook’un Kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz

Monster Notebook’un Kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz Ankara mağazasının açılışı hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi, “Monster olarak nihai hedefimizin Türkiye’den teknoloji alanında bir dünya markası çıkarmak olduğunu her seferinde dile getiriyoruz. Elbette bunun ilk aşaması kendi ülkemizde büyük bir teknoloji markası olmak. İzmir ve Ankara mağazalarının bu ilk aşamayı gerçekleştirme yolunda çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu yüzden bizim için çok büyük anlamı olan bu günde tüm oyuncuları Çankaya’daki mağazamızın açılışına davet ediyorum.”

Monster Notebook Karma Gerçeklik Odası

Oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eden ve bunları Türkiye’deki kullanıcılara ilk sunan marka olmayı hedefleyen Monster Notebook, en yeni oyun teknolojilerini Ankara’daki oyun ve teknoloji meraklılarına sergileyecek. Markanın bu amaçla mağazaya kurduğu karma gerçeklik (mixed reality) odası, ziyaretçilere benzersiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatacak.

[irp posts=”2448″ name=”Xiaomi Pocophone F1 kaç paradan satışa sunuluyor?”]

Monster Notebook Ankara mağazası açılıyor

[irp posts=”2442″ name=”Üç arka kameraya sahip yeni Samsung Galaxy A7 resmen açıklandı”]