Mobil Dünya Kongresi 2019’da Zyxel’in ürünleri yoğun ilgi gördü

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, 25 -28 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019’da LTE serisi yeni router (yönlendirici), repeater (tekrarlayıcı) ve hub çözümlerini sergiledi. Mobil Dünya Kongresi İspanya Barcelona Zyxel gototechno haberi

En son teknolojilerin tüketici ile buluştuğu fuar kapsamında, Zyxel’in yeni ürün ve çözümleri yoğun ilgi gördü. Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olarak kabul edilen Mobil Dünya Kongresi’nde öne çıkan Zyxel’in yeni router’ları; LTE 5398, LTE 7690 ve LTE 7490, gibabit seviyesinde yüksek bant internet erişimi imkanı sunuyor.

LTE 7490, hem köprü hem de yönlendirici işlevli sunan esnek bir ürün olması nedeniyle işletmelere yönetim kolaylığı avantajı sağlıyor. Ultra yüksek sinyal kalitesi ve maksimum performans vaat eden ürün,zorlu dış ortamlar için özel olarak tasarlanmış.

Patentli tasarım

Etkinlik kapsamında ilk kez tüketici ile buluşan Zyxel’in SymmRepeater ve Repeater Hub’lardan oluşan IBS In-Building Solutions, Bina İçi Çözümleri de katılımcılardan tam not aldı. Montaj kolaylığı ve modüler tasarım gibi artıları olan Bina İçi Çözümler, özelikle servis sağlayıcı işletmelere esneklik kazandırırken, maliyet avantajını da beraberinde sunuyor. Zyxel BIS Çözümleri, küçük ve orta ölçekteki otel, hastane, mağazalar, ofis blokları gibi binalardaki zayıf mobil kapsama alanını ortadan kaldırıyor. Ürün ailesindeki SymmRepeater,sinyal kalitesini düşürmeden 400 metreye kadar erişim sağlayabiliyor. Patentli tasarıma da sahip ürün, şarap mahzenleri tüneller veya yer altı alanları için kesintisiz iletişim vaat ediyor.

Mobil Dünya Kongresi İspanya Barcelona Zyxel gototechno haberi