Honor’un Gaming+ teknolojisi Honor View20’ye neler kattı?

Dünyanın lider akıllı telefon markalarından Honor, devrim niteliğindeki Gaming+ teknolojisini 2019 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2019) duyurdu. Gaming+, HONOR View20’nin mobil oyun performansını, grafik kalitesini ve görüntü tanımını önemli ölçüde artıran bir dizi teknoloji güncellemesi içeriyor. Mobil Dünya Kongresi Gaming+ HONOR View20 Fortnite HONOR Guard

HONOR Başkanı George Zhao, “HONOR View serisinin en yeni üyesi olan HONOR View20’nin 1,5 milyon satış noktasına ulaştığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Üçüncü yılımızda, ilk beş akıllı telefon markasından biri olma hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Devrim niteliğindeki Gaming+ teknolojisi ile akıllı telefonun grafik performansını daha da geliştirerek, genç tüketicilerin daha iyi mobil oyun deneyimi için artan taleplerini karşıladık. HONOR, fütüristik TOF 3D kamera uygulamaları ve yeni Fortnite HONOR Guard kıyafeti/skin ile birlikte tüketicilere en çeşitli ve olağanüstü deneyimleri sunmaya devam ediyor” dedi.

GAMING+ VE OYUNCULARA DAHA FAZLA EĞLENCE
HONOR View20, geçen ay Paris’te, 48MP akıllı telefon kamerası, 25MP ön kamerası, 7nm Kirin 980 AI yonga seti, AI Üçlü Anten Wi-Fi teknolojisi ve aurora nanoteknoloji tasarımı dahil olmak üzere dünyada ilk sayılacak beş özelliği ile tanıtıldı. Gaming+, GPU verimlilik yükseltme, GPU yükleme optimizasyonu, yüksek netlik ve AI yükleme tahmin teknolojisi ile genel sistemi yükselterek oyun deneyimini geliştiriyor. HONOR View20, Kirin 980 yonga setindeki bu ilerlemelerle en üst düzeyde mobil oyun performansı sunmaya çalışıyor.

Yepyeni Gaming+, SOC enerji verimliliğini % 20,34 oranında artırıyor. Kirin 980’deki Mali-G76 GPU yonga seti güncellemesi, iş planlamasını ve paralel hesaplamayı geliştiren dönüşüm optimizasyonunu içeriyor. Bu da, yinelenen talimatları ve GPU’yu geçersiz kılmayı azaltıyor, ayrıca CPU, GPU ve bellek arasındaki veri aktarım hızını arttırıyor. Oyun için, yeni AI teknolojisi, her bir karenin yük tahmin doğruluğunu geleneksel yöntemlere kıyasla % 30’dan daha fazla artırıyor. Diğer bir önemli özellik olan GPU optimizasyonu, görüntü kalitesini artırıp güç tüketimini azaltıyor.

Mobil Dünya Kongresi Gaming+ HONOR View20 Fortnite HONOR Guard