Michael J. Saylor ve MicroStrategy yönetim ekibinin diğer üyeleri MicroStrategy 2019 faaliyetine geçiş kutlaması yaptı

Dünya çapında lider kurumsal analitik ve mobilite yazılımları sağlayıcısı MicroStrategy® Incorporated (Nasdaq: MSTR), sektörün ilk ve tek kurumsal HyperIntelligence, dönüşümsel mobilite ve birleşik analitik platformu MicroStrategy 2019’a artık genel olarak erişilebileceğini duyurdu. MicroStrategy® Incorporated HyperIntelligence MicroStrategy 2019

Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan ve CEO Michael J. Saylor ve MicroStrategy yönetim ekibinin diğer üyeleri, MicroStrategy 2019’un faaliyete geçişini kutlamak için açılış yaptı.

HyperIntelligence ile bilgiler açık bir şekilde görünür olacak. Müşteriler, ürünler ve çalışanlarla ilgili bilgiler sıfır tıklama ile ses veya kamera lensi aracılığıyla tek bakışta ekranda görülecek” dedi.

HyperIntelligence Sorunsuz ve Kavramsal Görüşlerle İlham Verir
MicroStrategy 2019, günün her anında sayısız karar alan kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere erişme yollarını değiştiren yeni kurumsal istihbarat platformu HyperIntelligence’ı sunuyor. MicroStrategy 2019 sayesinde, şirketler HyperCardTM özelliğini kullanarak kullanıcıların internet tabanlı iş akışlarına doğrudan bilgi yerleştirebiliyor.

Gilbane Building Company Bilişim Kurulu Başkanı (CIO) Jason Pelkey, “Yeni bir HyperIntelligence müşterisi olarak, HyperIntelligence’ın tüm çalışanlarımız arasında istihbaratın benimsenmesini sağlamakta oynayacağı rol nedeniyle çok heyecanlıyız.” yorumunda bulundu. “Hem yöneticilerimizin hem de sahadaki uzmanlarımızın her gün önemli anlarda onlarca karar alması gerekiyor. Sıfır tıklama yaklaşımı, oluşturacağımız uygulama türlerini ve bilgiye erişme yöntemlerimizi kökten değiştiriyor, karar alma sürecini her zaman hızlandırıyor.”
MicroStrategy 2019 sayesinde şirketler 200’den fazla kurumun veri kaynaklarındaki bilgileri sorunsuzca bir araya getirip ortaya çıkarabiliyor. Örneğin, şirketler satış temsilcilerine bir “müşteri” HyperCard’ı verebiliyor. Bu kartta, Salesforce.com, Marketo veya diğer kurumsal veri varlıklarından alınan bilgiler sunulabiliyor.

Constellation Research, Inc. Baş Analisti, Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı R “Ray” Wang, “İşletmelerde hedef, istihbaratı doğru zamanda ve gerçek zamanlı olarak elde ederek çalışanların saniyeler, dakikalar, saatler ve günler içinde kesin kararlar almasını sağlamaktır” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Alanında lider şirketler, ekiplerinin daha iyi ve hızlı kararlar alabilmeleri için ölçeklenebilir ve açık bir platform kuruyor. Bu da karar verme sürecini zamanla otomatikleştirmeyi hedefliyor. Bu yaklaşımı benimsemek iyileştirilmiş gelir sağlanması, kısalan bekleme süreleri, daha yüksek verimlilik ve daha fazla müşteri memnuniyetiyle sonuçlanabilir.”

TAP Air Portugal’ın TAP IT bölümünün İşletme İstihbaratı ve Analitik Yöneticisi Rui Monteiro, “HyperIntelligence, satış temsilcilerimize daha iyi kararlar almaları gereken durumlarda hızlı, etkili ve düzenli bir şekilde analitik bilgi sunmamızı sağlayan bir yöntem” yorumunda bulunarak “HyperIntelligence’ı sunduğumuz için çok heyecanlıyız ve Salesforce’a ek olarak HyperCards özelliğinin de istihbaratın tüm satış elemanlarımız arasında benimsenmesine çok yardımcı olacağını düşünüyoruz” dedi.

Şirketlerin temel veri sistemlerinden yararlanan HyperIntelligence uygulamalarıyla hızla çalışmasını sağlayan HyperCard’ı oluşturmak ve kullanmak çok kolaydır. HyperCard’lar yalnızca günlük kullanımda değerli değildir, ayrıca şirketlerin, makine öğrenimini insanların her gün kullandığı uygulamalara yerleştirmesinde de bir başlangıç noktasıdır.

Ventana Research Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Araştırma Direktörü David Menninger, “Şirketler hala analitik ve işletme istihbaratını çalışanları için daha erişilebilir hale getirmenin yollarını arıyor. MicroStrategy’nin HyperIntelligence özelliği de tam olarak bunu yapıyor, kullanıcılar günlük eylemlerini gerçekleştirirken onlara bilgi sağlıyor. Bağlamda değişiklik olmadığı için devamlı ve bölünmeyen bir düşünce ve karar alma süreci sağlanmış oluyor” dedi.

MicroStrategy® Incorporated HyperIntelligence MicroStrategy 2019