Türkiye’deki ilk yetkili Mi Store bugün hediyelerle açılıyor

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörünün öncü markalarından EVOFONE, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin ülkemizdeki yetkili distribütörü olarak Türkiye’deki ilk yetkili Mi Store’u VADİSTANBUL AVM’de bugün açıyor. Mi Store Vadi İstanbul AVM’de açılıyor

Bugün yani 16 Eylül Pazar günü 13.00’te VADİSTANBUL AVM’nin ikinci katında açılacak olan yetkili Mi Store’da Xiaomi’nin ilgiyle takip edilen 160’tan farklı ürünü yer alacak. Resmi açılış öncesinde mağaza önünde kuyruklar oluşması beklenen yetkili Mi Store’un ilk ziyaretçilerini açılışa özel indirim ve hediyelerin yanı sıra Mi Tişört, Mi Band ve Taxi Drive kazanma hakkı ile birlikte ünlü isimlerle tanışma fırsatı da bekliyor olacak.

Ayrıca Xiaomi’nin yönetim ekibinde yer alan Çinli yöneticiler de Xiaomi ürünleri ile ilgili tüketicilere bilgi verecekler. Yetkili Mi Store açılışının bir başka sürprizi ise Xiaomi’nin en çok merak edilen akıllı telefonlarından Mi 8’in satışa sunulması olacak.

Yetkili Mi Store’dan 1.000 kişiye Mi Tişört hediyesi

Açılış gününde pek çok sürpriz de yetkili Mi Store ziyaretçilerini bekliyor olacak. Yetkili Mi Store’dan 1000 kişiye Mi Tişört hediye edilirken açılış öncesinde kendilerinin fotoğrafını çekip #mistoreistanbul ve #EVOFONE etiketleri ile paylaşan ve bunu imza duvarında gösteren ziyaretçilere Mi markalı sürpriz hediyelerin yanı sıra ralli heyecanıyla dolu Taxi Drive kazanma hakkı tanınacak.

Mi Store açılışa özel indirim seçenekleri

Yetkili Mi Store’un ilk ziyaretçileri, farklı ürün gruplarında yüzde 15, yüzde 20 ve yüzde 30 gibi indirim fırsatlarından da yararlanabilecek. Ayrıca açılışa farklı hediyeler de ziyaretçiler ile buluşturulacak.

[irp posts=”2141″ name=”MediaMarkt ve Medyaevi’nden güçlü işbirliği”]

Mi Store Vadi İstanbul AVM’de açılıyor

[irp posts=”2138″ name=”HUAWEI Kelimeler Yetmez fotoğraf yarışması sonuçları açıklandı”]