İşte çok sorulan MG HS ve MG ZS Kampanyaları! MG Kasım ayında Aralık fırsatları diyerek açıkladı!

İşte çok sorulan MG HS ve MG ZS Kampanyaları! MG Kasım ayında Aralık fırsatları diyerek açıkladı! MG HS MG ZS Kampanya 2023.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

MG ZS modelinde; 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,59 faizli kredi imkânına ek olarak, 80 bin TL’lik takas desteği hem 1.0 litrelik T-GDI benzinli motor ve 6 ileri otomatik şanzımanla eşleştirilen Comfort donanımlı versiyonda hem Luxury Plus donanımında sağlanıyor. Ayrıca MG ZS’in 1.5 T-GDI benzinli motor ve manuel şanzımanla eşleştirilen Comfort donanımlı versiyonunda ise 40 bin TL’lik takas desteği imkânı bulunuyor. MG ZS modelinin tavsiye edilen takas indirimli fiyatları, Comfort donanımıyla 929.000 TL, Luxury Plus donanımıyla ise 1.129.000 TL olarak dikkat çekiyor. Benim en çok dikkatimi çeken seçenekse 999.000 TL takas indirimli fiyatıyla ZS Comfort 1.0 AT oldu.

Euro NCAP’ten 5 yıldız ile güvenliğini kanıtlamış, C-SUV segmentinin önde gelen modeli MG HS için ise hem Comfort hem Luxury donanım seviyelerinde 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve %0,59 faizli krediye ek olarak, 100 bin TL de takas desteği sunuluyor. MG HS Comfort 1.279.000 TL ve HS Luxury 1.409.000 TL’lik takas indirimli fiyatları ile dikkat çekiyor.

MG Türkiye tarafından düzenlenen kampanyalarda takas indirimi ve uygun faizli kredinin bir arada kullanılabiliyor olması dikkat çekiyor.

Tüm seçeneklerinin birden FİYATI DÜŞTÜ! 0 km Toyota Yaris Cross modeli için 170 bin TL indirim geldi!

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

MG HS MG ZS Kampanya 2023.

MG HS MG ZS Kampanya 2023

MG HS MG ZS Kampanya 2023.