Metrogarden AVM’de çocuklara “Minik Tasarımcılar Atölyesi” sürprizi olacak!

Metrogarden AVM “Minik Tasarımcılar Atölyesi” ile çocukları hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. 06 -14 yaş aralığındaki çocuklar Ipad’ lerin yardımı ile Metrogarden AVM’ nin karakterini tasarlayacaklar ve dijital tasarımı keşfedecekler. 23 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında rezervasyon ile etkinliğe katılım sağlayabilirler. Metrogarden AVM’de Minik Tasarımcılar Atölyesi gototechno

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM çocuklara keyifli ve öğretici bir deneyim yaşatacak.

23 Ocak tarihinde başlayacak ve 3 Şubat tarihine kadar devam edecek etkinlikte çocuklar Ipad’ler yardımıyla dijital tasarımı keşfedecekler. Öğrendikleri bilgileri pratiğe dönüştürecek çocuklar, Metrogarden AVM’nin karakterini tasarlayacaklar. Etkinliğe 13.000 -19.00 saatleri arasında yapılacak seanslarda 06-14 yaş arasındaki Metrogarden AVM ziyaretçileri katılabilecek.

Etkinlik boyunca tasarlanan karakterler içerisinden ön eleme yapılacak ve seçilen karakter tasarımları 20 Şubat – 20 Mart tarihlerinde www.miniktasarımcilar.com sitesinde oylamaya sunulacak. Sonuçlar Nisan ayında açıklanacak.

Metrogarden AVM’de Minik Tasarımcılar Atölyesi gototechno