Mercedes Kasım ayına özel yüzde 0 faizli kampanyayı açıkladı! Hangi modeller için kampanya yaptılar?

Mercedes Kasım ayına özel yüzde 0 faizli kampanyayı açıkladı! Hangi modeller için kampanya yaptılar? Mercedes Kampanya Kasım 2023.

Hyundai Kasım Kampanyasını Açıkladı!

Öncelikle bu bilgileri Mercedes Türkiye internet sitesinden 16 Kasım 2023 tarihinde aldım. Haberin devamından Mercedes internet sitesinden açıklanan bilgileri bulabilirsiniz. Açıklanan kredi kampanyasının MBFT- Finansman Kampanya Koşulları (Tüm Model Yılları – Kurumsal Müşteriler) için geçerli olduğu belirtiliyor.

Mercedes yönetimi A-Serisi HB & Sedan – CLA – GLA – GLB -EQA – EQB modelleri için 6 ay, 500 bin TL, yüzde 0,99 kredi kampanyası yapmış. Bu kredi 12-36 ay arasında değişen seçeneklerde de kullanılabiliyor ancak faiz oranları yüzde 2,59 ile yüzde 3,79 arasında değişiyor. EQA modeli için 100.000 TL takas indirimi kampanyası da sunuluyor.

C-Serisi Sedan (1.6) E-Serisi Sedan (1.6) modellerindeyse 1 milyon TL için, 6 ay, yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Bu kredi 12-36 ay arasında değişen seçeneklerde de kullanılabiliyor ancak faiz oranları yüzde 1,99 ile yüzde 3,49 arasında değişiyor.

C-Serisi All-Terrain – EQE modelleri için de 1 milyon TL için, 6 ay, yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Bu kredi 12-36 ay arasında değişen seçeneklerde de kullanılabiliyor ancak faiz oranları yüzde 0,99 ile yüzde 3,09 arasında değişiyor.

E 300 d 4M Sedan – Coupe -E350 Cabriolet modellerindeyse 1.5 milyon TL için, 6 ay, yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Bu kredi 12-36 ay arasında değişen seçeneklerde de kullanılabiliyor ancak faiz oranları yüzde 1,99 ile yüzde 3,49 arasında değişiyor.

Renault Megane Sedan kaç yıl Karsan tarafından üretilecek? OYAK Renault Fabrikasına ne gelecek?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Mercedes Kampanya Kasım 2023.

Mercedes Kampanya Kasım 2023.

Mercedes Kampanya Kasım 2023.