Elektrikli Mercedes Benz EQC kaç paraya satılıyor? Elektrikli EQC özellikleri neler?

Mercedes EQC fiyatı.
Mercedes EQC fiyatı.

Tamamen Elektrikli Yeni Mercedes Benz EQC Türkiye’de Satışa Sunuldu! Mercedes Benz EQC kaç para? Mercedes EQC fiyatı, EQC fiyatı, Mercedes Benz EQC kaç para, Mercedes Benz EQC fiyat listesi, Elektrikli Mercedes fiyatı.

Instagram Hesabımız

Tamamen Elektrikli Yeni Mercedes-Benz EQC Türkiye’de satışa sunuldu.
Mercedes-Benz’in duygusal zekâya gönderme yaparak, müşteri odaklı ve akıllı elektrikli mobiliteye vurgu yaptığı yeni markası EQ altında tanıtılan ilk otomobili EQC, Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı.
Mercedes-Benz Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, “Yeni ürün ve teknoloji markamız EQ altında satışa sunduğumuz ilk Mercedes-Benz modeli olan EQC, gerek iç mekânda, gerekse de genel tasarımında ‘ilerici lüks’ tasarım dilini kullanıyor” diye konuştu.

Bu elektrikli motosiklet 2 saatte şarj oluyor 120 km menzil sunuyor! KYMCO F9 Tanıtıldı!

Hızlı şarj istasyonlarında 40 dakikada yaklaşık 462 km menzile kadar şarj edilebilen EQC 400 4MATIC, araç fiyatına dahil olarak Mercedes-Benz marka Wallbox duvar tipi şarj ünitesi ve 8 yıl boyunca 160.000 km’ye kadar batarya garantisi ve 6 adet rutin bakım paketi ile birlikte EQ bayilerindeki yerini aldı.
Neredeyse tamamen sessiz ve sıfır CO2 emisyonu ile doğa dostu bir sürüş imkânı sağlayan yeni EQC, Electric Art donanım paketiyle öne çıkıyor.
Adeta safkan spor otomobiller kadar yüksek, 300 kW (408 BG) güç ve 760 Nm tork üreten iki elektromotor, EQC’nin 5,1 saniyede 0-100 km/s hızlanmasını tamamlayabilmesine imkân tanıyor.

Artırılmış gerçekliğe sahip navigasyon sistemini kullanıyor!

Mercedes-Benz’in EQ modellerine özgü tasarım çizgileriyle dikkat çeken otomobilde, aracın şeritte ve güvenli takip mesafesinde kalmasına yardımcı olan Sürüş Yardım Paketi’nin yanı sıra, akıllı yüksek teknolojili LED farlar, artırılmış gerçekliğe sahip navigasyon, ön camda sanal gösterge paneli, Burmester® surround ses sistemi, anahtarsız giriş ve bagaj açma özelliği gibi fonksiyonlar standart olarak sunuluyor.

Yenilenen Subaru XV Türkiye’de satışa sunuldu! Arka Çarpışma Önleyici Frenleme sistemi de var!

Elektrikli Mercedes SUV EQC kaç paraya satışa sunuldu?

Yeni Mercedes Benz EQC 400 4MATICElectric Art seçeneğiyle 966.000 TL’ye Türkiye’de satışa sunuldu. ÖTV değişiminin ardından şu anda fiyat açıklanmadı.