Bu sadece yeni bir elektrikli otomobil değil! Menzil sıkıntısını işte bu araba bitirdi!

Mercedes Benz EQXX 2022.
Mercedes Benz EQXX 2022.

Bu sadece yeni bir elektrikli otomobil değil! Menzil sıkıntısını Mercedes bitirdi! Mercedes Benz EQXX 2022.

Instagram Hesabımız

Elektrikli otomobillerin menzil sıkıntısı bitmeden ilgi görmezler. Ne yani elektrikli araba alacağım ama tatile bile gidemeyeceğim vs vs. Bu gibi söylemlerin hepsini geride bırakacak otomobil tanıtıldı. Bu yeni elektrikli araca sadece tasarım ya da iç mekan özellikleri açısından bakmayın. Mercedes Benz Vision EQXX 1000 kilometreden fazla menzil sunuyor. Bunu yaparken 100 km’de 10 kWh tüketiyor. Tasarım, yaşam alanı gibi detayları zaten büyüleyici ama asıl önemli konu işte tam burada başlıyor.

Mercedes Benz’in karşımıza çıkardığı bu yeni elektrikli araçtaki batarya teknolojisi kompakt sınıfta yer alan bir araca bile sığacak boyutlarda. Yani Mercedes bu sistemi tüm elektrikli otomobilleri için çok rahat bir şekilde kullanabilecek. Bir sonraki nesil elektrikli Mercedes Benz modellerinin hepsinde 1000 kilometrenin üzerinde menzil sunan ve emsallerinden daha az elektrik tüketen seçenekler gelecek.

Fiat Egea Sedan, Fiat Egea Cross ve Fiat Egea HB modellerine Otomatik Şanzıman Ne Zaman Geliyor?

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Mercedes Benz EQXX 2022.

Mercedes Benz EQXX 2022.