Geliştirilmiş Yapay Zeka sistemiyle MediaTek Helio P70 geliyor

MediaTek, yeni işlemcisi Helio P70’in, geliştirilmiş Yapay Zeka, işlemci ve grafik kontrol performansı ile kullanıcı deneyimini, fotoğraf kalitesini ve enerji tasarrufunu daha ileri bir seviyeye taşıyor; ‘yeni premium’ olarak da tanımlanan, yüksek performanslı orta segment akıllı telefonların, çok daha pahalı cihazlarla başa baş özelliklerle donatılmasını mümkün kılıyor. MediaTek yeni işlemcisi Helio P70’in geliştirilmiş yapay zeka sistemi

Dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek , yeni yonga seti Helio P70’ı tanıttı. Geliştirilmiş Yapay Zeka sistemine sahip Helio P70, işlemci ve grafik kontrol ünitesindeki geliştirmelerle Yapay Zeka uygulamalarını daha da güçlü bir şekilde destekliyor. Helio P70 ayrıca, daha üst düzey kamera ve görüntüleme desteği, daha ileri oyun performansı ve daha iyi bağlantı deneyimi sunuyor. Helio P70’in tüm bu özellikleri ile birleşen yüksek enerji verimliliği, tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor.

Geliştirilmiş Yapay Zeka Sistemi
Helio P70’in geliştirilmiş Yapay Zeka sistemi, işletim gücünde Helio P60’a oranla yüzde 10 ila yüzde 30’a varan oranda artış getiriyor. Bu özellik, Skype ya da Facebook üzerinden gerçekleştirilen görüntülü görüşmelerde olduğu gibi, YouTube videolarının canlı izlenmesi için de kullanılabiliyor.

Akıcı Bir Oyun Deneyimi
Helio P70’in grafik işlemcisindeki (GPU) geliştirmeler, aynı zamanda oyunlarda yaşanan deneyimi de daha ileri bir düzeye yükseltiyor. Görüntüde kare hızından kaynaklanabilen titreşmeleri azaltıp, oyun kontrol hızını artırmak üzere optimize edilmiş sistem, oyun deneyimini daha akışkan ve daha keyifli kılıyor.

MediaTek yeni işlemcisi Helio P70’in geliştirilmiş yapay zeka sistemi