MediaMarkt’tan 100 TL’ye varan Worldpuan hediyesi!

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, World ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında 27 – 31 Aralık tarihleri arasında mediamark.com.tr’den tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, World Mobil katılımıyla da toplam 100 TL Worldpuan hediye ediyor. MediaMarkt Türkiye Worldpuan World Mobil gototechno

2020’ye sayılı günler kala sevdiklerine hediye almak isteyenler için çeşitli kampanyalar düzenleyen MediaMarkt, geçtiğimiz günlerde 1 Ocak tarihine kadar sürecek yılbaşı kampanyasını başlatmıştı. Teknolojiseverler için binlerce üründe yüzde 60’a varan indirimler sunan MediaMarkt, World ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında yeni bir fırsat daha sunuyor. Buna göre teknolojiseverlerin 27 – 31 Aralık tarihleri arasında mediamarkt.com.tr’den yapacağı 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Worldpuan hediye edilirken bu rakam World Mobil katılımıyla toplam 100 TL’ye çıkıyor.

MediaMarkt’ın yılbaşı kampanyası devam ediyor
Türkiye’de 26 Aralık’ta yılbaşı kampanyasını başlatan MediaMarkt, 1 Ocak tarihine kadar sürdüreceği kampanya kapsamında akıllı telefonlardan televizyonlara, beyaz eşyalardan, bilgisayarlara binlerce üründe yüzde 60’a varan indirimleri, MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.comtr’de teknolojiseverlere sunuyor. MediaMarkt’ta yılbaşı kampanyasında indirimlere ek olarak seçili ürünlerde Paraf ile WorldCard’a özel peşin fiyatına 6 ile 12 taksit fırsatı da bulunuyor.

MediaMarkt Türkiye Worldpuan World Mobil gototechno