MediaMarkt ve “istegelsin” teknolojiseverlere indirim sağlayacak bir işbirliğine gidiyor

MediaMarkt ve “istegelsin” teknolojiseverlere indirim sağlayacak bir işbirliğine gidiyor. Buna göre “istegelsin”den yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde teknolojiseverler, seçili MediaMarkt mağazalarında geçerli olacak 30 TL indirim hakkı kazanacak. Kampanyadan yararlanmak içinse indirime dahil bölgelerdeki MediaMarkt mağazalarından MediaMarkt CLUB üyesi olmak yeterli. MediaMarkt Türkiye ve istegelsin gototechno dergisi

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, online market siparişi uygulaması “istegelsin” ile teknolojiseverleri sevindirecek işbirliğini hayata geçiriyor. Buna göre tüketicilerin istegelsin’den yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde favori mağazası İstanbul ve Kocaeli’nde bulunan teknolojiseverler 30 TL indirim hakkı kazanacak. İstanbul ve Kocaeli’ndeki MediaMarkt mağazalarında geçerli kampanya 16 Şubat tarihine kadar devam edecek. Teknolojiseverlerin kampanyadan faydalanması içinse MediaMarkt CLUB üyesi olması yeterli.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay
Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Teknolojiseverler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBuyelik‘e tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

MediaMarkt Türkiye ve istegelsin gototechno dergisi