MediaMarkt kış aylarında yazı getirecek özel ürünler sunuyor

MediaMarkt, soğuk havaların iyice etkisini gösterdiği bugünlerde tüm tüketicilere iç ısıtacak ve soğuklardan koruyacak ürünler sunuyor. MediaMarkt Türkiye gototechno dergisi mse medya

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geç gelen soğuk havalara, yağmura ve kar yağışına karşı tüketicilerin içini ısıtacak, onlara adeta kış aylarında yaz sıcaklarını geri getirecek çok özel ürünler sunuyor. MediaMarkt’ın hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de satışa sunduğu “ısıtıcı” ürünler arasında ise en çok rağbet gören ürün elektrikli battaniyeler olurken bu ürünlerde fiyat ve ebat yelpazesi de sunuluyor.

Ayaklara sıcak masaj keyfi
MediaMarkt’ın diğer ısıtıcı ürün alternatifleri arasında sıcak bir keyif ve uyku deneyimi sunan elektrikli battaniyelerin yanı sıra bölgesel ısıtma sağlayan ve masaj yapan ürünler de bulunuyor. Bu ürünler ise özellikle günün yorgunluğunu atmak ve rahatlamak için tercih ediliyor. Çünkü bölgesel ısıtan ürünler bedeni ısıtmakla beraber gün boyu yorulan ayak ve sırt gibi bölgelerin rahatlamasını da sağlıyor.

MediaMarkt Türkiye gototechno dergisi mse medya