MediaMarkt Büyük Yaz Kampanyası’nda en çok satılan ürünler hangileri oldu

MediaMarkt, yaz aylarının tam ortasına denk gelen dönemde “Büyük Yaz Kampanyası”nı başlatmış ve ferahlatacak indirimler sunmuştu. Kampanya sonrası ise en çok satılan ürünleri açıklayan MediaMarkt’a göre teknolojisevelerin ilk tercihleri akıllı telefonlar oldu. MediaMarkt Türkiye Büyük Yaz Kampanyası gototechno

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı teknoloji perakendecisi MediaMarkt, yazın en sıcak günlerini teknolojiseverlerin içini ferahlatacak bir indirim kampanyası ile karşılamış ve onlara önemli fırsatları sunmuştu. Televizyonlardan bilgisayarlara, akıllı telefonlardan aksesuarlara, elektrikli küçük ev aletlerinden klima ve vantilatörlere kadar binlerce üründe gerçekleşen indirim sonrası teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürünler açıklandı.

MediaMarkt’ın verilerine göre hareketli geçen indirim kampanyası süresince teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürün Samsung Galaxy A9 Petrol Mavisi oldu. Akıllı telefon kategorisinde yoğun ilgi gören bir diğer ürün Apple iPhone 7 32GB Gold olurken kampanyada en çok satılan diğer ürünler ise yaz sıcaklarının da etkisiyle klima ve vantilatörler oldu.

MediaMarkt Türkiye Büyük Yaz Kampanyası gototechno