MediaMarkt Social Media Awards Turkey 2019’da ödüllendirildi

MediaMarkt; sosyal medya sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2019’da farklı kategorilerde ödüllere layık görüldü. MediaMarkt; kurumsal bloğu MediaTrend ile Kurumsal Blog kategorisinde Altın Ödül kazanırken İçerik Pazarlama Kampanyası kategorisinde ise “Yılbaşında 31 Güne 31 Hediye” projesi ile Bronz Ödül kazandı. MediaMarkt Veri Analitiği kısmında ise Teknoloji Marketleri ödül kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. MediaMarkt Türkiye Social Media Awards Turkey 2019

Türkiye’nin en çok tercih edilen çok kanallı elektronik perakendecisi MediaMarkt, teknolojiseverler için hayata geçirdiği hizmetlerle ödül kazanmaya devam ediyor. MediaMarkt; sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği ve en başarılı çalışmaların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2019’da 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü. MediaMarkt; başarılı kadrosu ve kaliteli içeriğiyle dikkat çeken kurumsal bloğu MediaTrend ile Kurumsal Blog kategorisinde Altın Ödül, yeni yıl için hayata geçirdiği “Yılbaşında 31 Güne 31 Hediye” projesiyle İçerik Pazarlama Kampanyası kategorisinde Bronz Ödül kazandı. MediaMarkt, Veri Analitiği kısmında ise Teknoloji Marketleri ödül kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. MediaMarkt’ın 3 farklı ödül kazandığı Social Media Awards’a bu yıl 24 farklı kategoride 478 başvuru gerçekleştirildi.

Bir blog, 20 yazar
MediaMarkt’ın gecede Altın Ödül alan bloğu MediaTrend; yazarlarıyla beraber sektörde kendini kanıtlamış ve farklı yayınlarda görev alan 20 bağımsız uzman isim tarafından hazırlanıyor. Okuyucularına teknoloji, donanım, yazılım, inovasyon, güvenlik, sağlık, oyun, sosyal medya, kişisel bakım, yemek ve lifestyle konularında içerikler sunan MediaTrend, aynı zamanda ürün incelemelerinin yapıldığı ve önemli bir alışveriş rehberi konumunda bulunuyor.

SMA’da en başarılılar ödüllendiriliyor
Social Media Awards Turkey’de sosyal medyada değer yaratan başarılı proje ve kişiler ödüllendiriliyor. SMA Turkey, başarıyı hem rakamsal verilere, hem de sektör önderlerinin fikirlerine göre değerlendiriyor.

MediaMarkt Türkiye Social Media Awards Turkey 2019