MediaMarkt’tan En uzun gece olan 21 Aralık’ta Biz Bize özel indirim gecesi düzenleniyor

MediaMarkt yeni yıl indirimlerine, en uzun gece olan 21 Aralık’ta, 16 farklı ilde düzenleyeceği “Biz Bize” özel indirim geceleriyle başlayacak. 33 mağazada yüzlerce üründe birbirinden cazip fırsatlarının sunulacağı MediaMarkt Biz Bize gecesinde yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra cep telefonları ve televizyonlarda faizsiz 10 aya varan taksit imkanı sunulacak. MediaMarkt en uzun gecede Biz Bize özel indirim geceleri

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yeni yıl öncesinde sunduğu farklı fırsatlarla dikkat çekiyor. Mağazalarında gerçekleştirdiği “Biz Bize” indirim geceleriyle pek çok üründe cazip fiyatlarla gece yarısına kadar alış veriş imkanı sunan MediaMarkt, yılbaşı indirimlerine, en uzun gece olan 21 Aralık gecesi başlayacak. Yılsonuna kadar devam edecek fırsatlara; mediamarkt.com.tr’den 24 saat ulaşılabilecek.

Yüzde 50’ye varan indirimler
33 mağazada yüzlerce üründe birbirinden cazip fırsatlarının sunulacağı MediaMarkt Biz Bize gecesinde yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra cep telefonları ve televizyonlarda faizsiz 10 aya varan taksit imkanı sunulacak. Elektronikseverler mağazalardan ya da internet sitesinden satın aldıkları ürünleri, isterlerse yılbaşı hediyesi olarak yine MediaMarkt aracılığıyla Türkiye’de istedikleri noktaya gönderebilecek.

MediaMarkt en uzun gecede Biz Bize özel indirim geceleri