MediaMarkt Dİyarbakır mağazası 22 Haziran’da açılıyor

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, Diyarbakır’daki mağazasının açılışını 22 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirecek. MediaMarkt’ın Diyarbakır Ceylan Karavil AVM’de açacağı mağazada son teknoloji ürünleri, açılışta kaçırılmaz fiyatlarla Diyarbakırlılara sunulacak. MediaMarkt Diyarbakır Ceylan Karavil AVM gototechno

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 200 bin metrekare ile Türkiye’nin en geniş alanına sahip teknoloji perakendecisi, Diyarbakır’daki mağazasının açılışını 22 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirecek. Diyarbakır Ceylan Karavil AVM’de açılacak mağazada Diyarbakırlı teknolojiseverlere 30 Haziran tarihine kadar da özel indirimler uygulanacak.

Son teknoloji ürünler açılışa özel fırsatlarla sunuluyor
22 Haziran günü başlayacak ve sadece Diyarbakır Ceylan Karavil AVM’de geçerli olacak kampanya kapsamında cep telefonlarından bilgisayarlara, tabletlerden klimalara, kahve, çay ve tost makinelerinden ütü ve süpürgelere, televizyonlardan oyun platformlarına ve beyaz eşyalara kadar binlerce üründe indirim uygulanacak.Kampanya ile:
• Vantilatörler %77’ye varan,
• Elektrikli süpürgeler %57’ye varan,
• Saç düzleştirme cihazları %50’ye varan,
• XBOX’lar %48’e varan,
• Kahve makineleri %50’ye varan,
• Buharlı ütülerd %43’e varan,
• Blender setleri %50’ye varan,
• Akıllı telefonlar ise %28’e varan indirimlerle satışa sunulacak.

Kredi kartında 18 aya varan taksit fırsatı
Teknolojiseverler avantajlı fiyatların yanı sıra MediaMarkt’ın faizsiz kredi ve taksit fırsatlarından da yararlanacak. MediaMarkt; DenizBank ile 12 aya varan faizsiz taksit fırsatının yanı sıra kredi kartına taksit avantaları da sunuyor. BDDK tarafından açıklanan yeni düzenlemeye göre tüketiciler; 3500 TL ve üzeri elektronik eşya alımlarında 6 ay, 3500 TL’ye kadar olan televizyonlarda 12 ay, elektrikli eşya alımlarında ise 18 aya varan kredi kartına taksit fırsatlarından yararlanabilecek.

MediaMarkt Diyarbakır Ceylan Karavil AVM gototechno