Mediamarkt yoğun talep üzerine ”Depoları boşaltıyoruz” kampanyasını 1 hafta uzattı

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, yoğun talep üzerine “Depoları boşaltıyoruz, stokları eritiyoruz” kampanyasını 26 Şubat tarihine kadar uzatıyor. Bir haftaya yakın uzatılan kampanya kapsamında seçili elektrikli süpürgeleri, bulaşık makinaları ve televizyonlarda özel indirimler uygulanıyor. Mediamarkt Depoları boşaltıyoruz kampanyası gototechno haberi

Cep telefonlarında da indirime giden olan MediaMarkt, “Depoları boşaltıyoruz” kampanyasına ek olarak 10 aya varan taksit avantajı da sunuyor.

MediaMarkt, bir haftaya yakın uzattığı ve seçili ürünlerde yüzde 70’e varan indirimler gerçekleştirdiği “Stokları eritiyoruz, depoları boşaltıyoruz” kampanyası kapsamında her evin temel ihtiyacı olan ürünlerde özel bir indirim fırsatı başlatıyor. 26 Şubat tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de televizyonlarda yüzde 25’e varan indirimlere ek olarak kredi kartına 9 taksit uygulanıyor. Beyaz eşyalarda ise 12 taksit fırsatıyla yüzde 30’a varan indirimler gerçekleşiyor. “Depoları boşaltıyoruz” kampanyasının cazip fırsatlarını yakalamak isteyen müşteriler, aynı zamanda beyaz eşyalarda da sıfır ÖTV avantajından yararlanabilir.

Kampanyanın özel indirimleri, hediyelerle birlikte geliyor
MediaMarkt, “Depoları boşaltıyoruz” kampanyası dahilinde 108 ekran Vestel televizyonu 9 taksit avantajıyla birlikte 2.499 TL’den satışa sunuyor. Beyaz eşyalarda da büyük indirimler gerçekleştiren MediaMarkt’ta Altus marka bulaşık makinası 1.088 TL, yanında Tefal buharlı ütü hediyesi olan Rowenta marka torbasız süpürge ise 2.199 TL.

Cep telefonları da MediaMarkt’ta indirime giriyor
Depoları boşaltıyoruz kampanyası kapsamında indirime giren diğer bir ürün ise Samsung’un J8 telefonu oldu. Tüm cep telefonlarında faizsiz ve masrafsız 10 aya varan taksit avantajı sunan MediaMarkt, Samsung J8 akıllı telefonu 1.649 TL’den satışa sunuyor.

Mediamarkt Depoları boşaltıyoruz kampanyası gototechno haberi