MediaMarkt’ta 4 al 3 öde kampanyası için son tarih 23 Nisan!

MediaMarkt, her evin ihtiyacı olan temel elektronik eşyalarda çok özel bir kampanya sunuyor. 23 Nisan tarihine kadar sürecek kampanya boyunca tüm MediaMarkt mağazalarında “4 al 3 öde” kampanyası uygulanacak. Marka ve model fark etmeksizin tüm klima, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde geçerli olacak kampanya dahilinde tüketiciler, alacakları 4 üründen sadece 3’ünü ödeyecek. Üstelik MediaMarkt, klimalarda da yüzde 30 indirim avantajı sunuyor. MediaMarkt 4 al 3 öde kampanyası gototechno haberi

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt; avantajlı fiyatlarına ek olarak evlerini döşeyecekler veya yeniden dekore edecekler hayata geçirdiği kampanyayla büyük bir kampanyaya daha imza atıyor. MediaMarkt’ın 23 Nisan tarihine kadar sürdüreceği kampanya boyunca tüm MediaMarkt mağazalarında “4 al 3 öde” kampanyası geçerli olacak. Türkiye’nin en geniş ürün seçeneğine sahip elektronik mağazası MediaMarkt’ta tüketiciler; on binlerce ürün seçeneği arasından alacakları 4 üründen sadece 3’ünü ödeyecek. Üstelik teknolojiseverler; 4 al 3 öde kampanyasına ek olarak klimalardan da yüzde 30 indirim fırsatıyla yararlanacak.

Kampanyaya ek peşin fiyatına 12 taksit fırsatı da MediaMarkt’ta
MediaMarkt; sunduğu “4 al 3 öde” kampanyasını indirim ve taksit fırsatlarıyla da taçlandırıyor. Beyaz eşyalarda uzatılan ÖTV indiriminden de yararlanacak çiftler, aynı zamanda Paraf ve World Card’a özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatından da yararlanacak.

MediaMarkt 4 al 3 öde kampanyası gototechno haberi