MARVEL Future Fight’a X-Men mutant kahramanları Iceman, Jubilee ve Bishop katıldı

Marvel dünyasının birbirinden renkli karakterlerin yer aldı popüler süper kahraman oyunu MARVEL Future Fight’a yeni Uncanny X-Men mutant kahramanları Iceman, Jubilee ve Bishop katılıyor. MARVEL Future Fight Uncanny X-Men Netmarble gototechno

Netmarble, Marvel Uncanny X-Men Süper Kahraman takımının üç üyesinin resmi olarak süper kahraman mobil oyunu MARVEL Future Fight’a katıldığını duyurdu. Oyuncular artık bu karakterleri Süper Kahraman kadrolarına dahil ederek yeni görevlere atılarak, yeni yeteneklere ve kostümlere sahip olabilecek.

MARVEL Future Fight oyuncuları ve Uncanny X-Men hayranları artık zaman çizgisini en sevilen X-Men karakterleri Iceman (Modern), Jubilee (Klasik) ve Bishop (Parçalanmış) ile kurtarma şansına sahip olacak. Oyuncular ayrıca savaşa Storm ve Jean Grey için toplayacakları X-MEN RED, Psylocke için yeni bir PARÇALANMIŞ ve Beast için de yeni UNCANNY X-MEN kostümleriyle hazırlanabilecek.

Kostüm sıralama imkanı

MARVEL Future Fight’ın yeni ‘Kostüm Sıralama’ sistemi oyunculara bir bakışta popüler kostümlere göz atma imkanı verirken, ‘Kostüm Etiketleri’ özelliği de oyuncuların almak istedikleri kostümleri hızlıca tespit etmesini sağlıyor.

Oyuncular, görevi çabucak tamamlamalarını sağlayan bir kısa yolla birlikte yeni bir S.H.I.E.L.D. Akademi Görevine katılabilirler. X-Men karakterleri Iceman, Jubilee, Bishop, Jean Grey, Storm ve Beast’in yanında bu karakterler için “Potansiyelini Göster” özelliği açıldı ve Süper Kahraman Jean Grey artık Kategori-3’e güçlendirilebilecek.

MARVEL Future Fight Uncanny X-Men Netmarble gototechno