Social Media Awards Turkey yarışmasında sigorta kategorisinde liderlik Sompo Japan Sigortanın oldu

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması “Social Media Awards Turkey” en başarılı marka ödülleri sonuçlandı. Sigorta kategorisinde 1.lik ödülü Sompo Japan Sigorta’nın oldu. Marketing Türkiye & BoomSonar Deloitte Sompo Japan Sigorta

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla ‘Sosyal Medya Marka Endeksi’ kapsamında 1 Mart 2018 – 1 Mart 2019 tarihleri arasındaki tüm verilerin değerlendirildiği Social Media Awards Turkey ödüllerinin kazananları belli oldu. Sompo Japan Sigorta, Sigortacılık kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Sompo Japan Sigorta adına ödülü Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek aldı. Social Media Awards Turkey ödülünün Sompo Japan Sigorta açısından önemli bir ödül olduğunu belirten Şimşek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sompo olarak dijital dünyaya çok önem veriyor ve yatırım yapıyoruz. Sigorta gibi rekabetin her platformda yaşandığı bir sektörde sosyal medya kanallarını doğru ve etkili kullanarak sektör birincisi olmak çok önemli. Biz tüm sosyal medya kanallarımızda sürekli daha kaliteli içerik üretmek ve hedef kitlemizin dikkatini üzerimizde tutabilmek için çalışıyoruz. Dijital dünya için geliştirdiğimiz ortak akıl ve çalışmayı tüm iş süreçlerimize yayarak liderlik yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.”

Marketing Türkiye & BoomSonar Deloitte Sompo Japan Sigorta