Logitech’in LIGHTSPEED teknolojili G502 Mouse’u tanıtıldı

Logitech en çok satan oyun Mouse’u, sevilen dizaynını değiştirmeden LIGHTSPEED teknolojisiyle yeniden tasarlayarak oyun meraklılarıyla buluşturdu. Logitech LIGHTSPEED teknolojili G502 Mouse gototechno

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının öncü markası Logitech G en çok satan oyun Mouse’unun son teknolojiyle güncellenen versiyonu olan kablosuz G502 LIGHTSPEED’i tanıttı. LogitechⓇ G502 LIGHTSPEED birinci sınıf kablosuz cihazların hassasiyetini ve performansını hayranların sevdiği yüksek performanslı bir tasarımla birleştiriyor.

Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, “Bugün sonuç olarak hiçbir Mouse, bizim dünya genelinde oyuncularla aramızdaki sevgi bağını ve oyuncuların ekipmanlarına olan bağlılığını G502’den daha iyi sembolize etmiyor. İlk LIGHTSPEED oyun Mouse’umuzu pazara sunduğumuz günden bu yana, hayranları G502’nin yeni bir versiyonunu ne zaman tanıtacağımızı merak ediyor ve bekliyordu. Bugünkü lansmanla onlara istediklerini ve daha fazlasını vermeyi başardık.” diye konuştu.

Yeni Logitech G502 LIGHTSPEED hem zamansız hem de modern. Logitech ürünün mekanik ve elektrik yapısını, ödüllü LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini ve POWERPLAY kablosuz şarjını, şirketin yeni nesil HERO 16K sensörünü de (High Efficiency Rated Optical) içeren karışık bir tasarımda buluşturdu. Sonuçta, sanki kendinizin bir uzantısı gibi hissettiren ve oyunda kaybolmanıza izin veren en son teknoloji oyun Mouse’u ortaya çıktı.

Devrimci Dış Tasarım
G502 LIGHTSPEED’in dış görünüşü tanıdık, ancak kesinlikle yeni… Bu yeni nesil oyuncu Mouse’u daha hafif, daha iddialı ve daha gelişmiş. Mouse’da, bireysel eylemler gerçekleştirmek veya makroları atamak için Logitech G HUB yazılımıyla özelleştirilebilen 11 programlanabilir tuş bulunuyor. Bu sayede Mouse’un ağırlığı ve dengesi oyun tarzına göre ayarlanabiliyor.

Logitech LIGHTSPEED teknolojili G502 Mouse gototechno