Logitech G, PC ve XBOX için tasarlanan G923’ü tanıttı! Logitech G923 Yarış Direksiyonu Özellikleri Neler?

Logitech G923 Yarış Direksiyonu PC.
Logitech G923 Yarış Direksiyonu PC.

Logitech G, PC ve XBOX için tasarlanan G923’ü tanıttı! Logitech G923 Yarış Direksiyonu Özellikleri Neler? Logitech G923 Yarış Direksiyonu Yorumları, Logitech G923 Yarış Direksiyonu PC, Logitech G923 Yarış Direksiyonu XBOX.

Instagram Hesabımız

Yeni bir güç geri bildirim sistemine sahip olan Logitech G923 Yarış Direksiyonu, günümüz yarışçılarının ihtiyaç duyduğu gerçeklik ve performansı sunuyor. Logitech G, sim yarış deneyiminde devrim yaratacak yüksek performanslı bir yarış direksiyonu olan G923 Yarış Direksiyonu ve Pedallarını tanıttı. Maksimum gerçeklik için tasarlanan G923, TRUEFORCE’u ultra gerçekçi bir hale getirmek için oyun özelliklerini kullanan yeni bir güç geri bildirim sistemi sunuyor. G923, bir yarış pilotunun algıladığı tüm detayları simüle ederek oyun deneyimini benzersiz hale getiriyor. Şu an PC ve XBOX One için uyumlu olan ürün, önümüzdeki aylarda XBOS Series X için de uyumlu olacak.

TRUEFORCE ile Yeni Nesil Gerçeklik getiriyor!

TRUEFORCE, yarış oyunlarında kullanılan, tescilli bir yüksek tanımlı güç geri bildirim teknolojisidir. Oyunu ve sesini gerçek zamanlı kullanarak oyuncuların lastik çekişini, pist arazisini veya motorun gücünü daha fazla hissetmelerini sağlıyor. Doğrudan oyun için motorlara bağlanan TRUEFORCE, desteklenen oyunlarda yeni nesil gerçekçilik ve ayrıntı üretmek için saniyede 4.000 defa işlem yapıyor.

Logitech G923 Yarış Direksiyonu Özellikleri Neler? Logitech G923 Yarış Direksiyonu PC.

• Programlanabilir Çift Debriyaj Başlatma Kontrolleri: Maksimum çekiş ve minimum dumanı kolaylaştıran programlanabilir çift debriyaj ile yarışçıların hattan daha temiz ve daha hızlı çıkmasını sağlar.
• Dahili Rev Göstergesi: Dahili renkli LED ışıklar RPM aralığınızı gösterir ve yarışçı kırmızı çizgiye çarptığında uyarır.
• On-Wheel Oyun Kontrolleri: Xbox başlık kontrolleri, parmakların ucunda tam kontrol sağlamak için direksiyona entegre edilmiştir.
• Aşamalı Fren Pedalları: Yeni bir aşamalı yay özelliğine sahip fren pedalı tepkisi daha fazla gerçekçilik ve kontrol sağlar.
• 24 Noktalı Seçim Kadranı: Yerleşik seçim kadranı yarışçının çekişi, otomatik denge yönetimini, fren kuvvetini ve daha fazlasını ayarlamasına yardım eder.

Samsung Galaxy ekosistemindeki beş yeni güçlü cihazı tüketicilerin beğenisine sundu!