Logitech G yaza özel olarak oyuncu ekipmanlarında %35’e varan indirim fırsatı sunuyor!

Logitech G yaz indirimi 2021.
Logitech G yaz indirimi 2021.

Logitech G yaza özel olarak oyuncu ekipmanlarında %35’e varan indirim fırsatı sunuyor! Logitech G yaz indirimi 2021.

Instagram Hesabımız

Logitech G, başta öğrenciler olmak üzere tüm oyun tutkunlarının yaz tatilinde bilgisayar başında yepyeni ekipmanlarla keyifli zamanlar geçirmesi için yaz tatiline özel indirim sunuyor. Logitech G’nin “Tatil Hazırlıkları Başlasın” sloganıyla hazırladığı kampanya kapsamında, 18 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında G513 Clicky, G Pro X Headset, G305 Lightspeed Kablosuz Mouse’unda %35’e varan indirim fırsatı oyun severleri bekliyor.

Kullanıcılar Logitech G’nin oyun deneyimini iyileştiren ekipmanlarına kampanya dönemi boyunca indirimli fiyatlarla seçili teknoloji mağazalarından ulaşılıyor.

Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u oyuncularla başarılı bir deneyim sunuyor. Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, devrim niteliğindeki HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor.

Logitech G305’in sektör öncüsü HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor. Hızlandırma ya da yumuşatma olmadan, iddialı duyarlılık ve doğruluk sunan, yüksek güç verimliliğine sahip sensör, 12000 DPI’a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle öne çıkıyor. Üründe bulunan ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise 1ms’lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, yüksek rekabet için hızlı tepki süresi, güvenilirlik ve kablolu mouselardan daha hızlı bir performans sunuyor. Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor.

realme Türkiye’ye İlk Amiral Gemisini Getirmek İçin Hazırlanıyor! realme GT özellikleri nasıl?

GoToTechno Dergisi’nin Haziran 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Haziran 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 29. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 29. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Haziran 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Logitech G yaz indirimi 2021.