Logitech G ve McLaren, yeni dönem ortaklığını duyurdu

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, 1963 yılında kurulan Formula 1 takımı McLaren ile yeni dönem ortaklığını duyurdu. Logitech G ve McLaren Racing Automotive gototechno

Yarış dünyasına yeni bir bakış açısı
Logitech G’nin McLaren’in espor faaliyetlerini en başından beri desteklediğinin altını çizen McLaren Racing Satış ve Pazarlama Müdürü Mark Waller, “Bu ortaklığı McLaren Racing ve Automotive’i de kapsayacak şekilde genişletmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yarış dünyasına hep birlikte yeni bir bakış açısı getireceğimiz için çok heyecanlıyız” diye konuştu.

Ortaklıkla ilgili açıklama yapan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech G olarak esporun ve yarışmaların büyüyüp yaygınlaşması için ciddi yatırımlar yapıyor, esporcuların beklenti ve ihtiyaçlarının çok daha fazlasını karşılayan profesyonel ekipmanlar geliştiriyoruz. Paydaşlarımızla yeni işbirliklerine imza atma bizim için en önemli konulardan biri. McLaren ortaklığımız sayesinde hepimizin içindeki yarış ruhunu ortaya çıkaracak işler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Logitech G ve McLaren Racing Automotive gototechno