Dijital pazarlama bütçesinin yüzde 30’unu E-spora ayıran Little Caesars Türkiye, Zula Süper Lig’in yiyecek sponsoru oldu

Pandemi döneminde kullanıcıların gösterdiği ilgi ile her geçen gün büyüyen ve 2020 sonunda 1 milyar doları aşması beklenen dijital oyun pazarına bir destek de ilklerin mucidi Little Caesars’tan geldi. Dijital pazarlama bütçesinin yüzde 30’unu E-spora ayıran Little Caesars Türkiye, yaklaşık 27 milyon kayıtlı oyuncusu bulunan Zula’ya Zula Süper Lig beşinci ve altıncı sezonlarında yiyecek sponsoru oldu. Little Caesars Türkiye Zula Süper Lig Gamer Menü

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, pandemi dönemini tüketicileri için daha cazip hale getirecek yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Türkiye’de ilklerin mucidi Little Caesars, evde geçirilen zaman süresince online oyunlara yönelik artan ilgiyi pizza keyfi ile taçlandırdı.

“Türkiye oyun pazarının 2020 yılı sonunda 1 milyar doları aşması bekleniyor”
Pandemi süresince E-spor alanında önemli bir yükseliş yaşanmaya başladığını, Little Caesars’ın da tüketicilerinin beklenti ve taleplerine kulak veren bir kurum olduğuna değinen Little Caesars Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, “Tüketicilerimizin ilgi alanlarını takip eden bir markayız. Gözlemlerimiz; zorlu günlerde evde kalma süresi uzadıkça farklı yaş gruplarından pek çok kişinin E-spora olan ilgisinin arttığı yönünde. Pizza için de bu dönemde eve sipariş arttı. 2019’da 800 milyon dolar hacme ulaşan Türkiye oyun pazarının 2020 yılı sonunda 1 milyar doları aşması bekleniyor. Bu kararımızı oyunun farklı aşamalarında kullanılabilecek Zula Altını kazandıran Zula Gamer Menü ile taçlandırdık” dedi.

Beş ila 50 bin arası Zula Altını…
Zula’nın milyonlarca oyuncu tarafından beklenen yeni modu Zula Battle Royale’deki ilk markalı entegrasyon da markamız için yapılıyor. Yenilikleri takip eden bir marka olarak bu oluşumun içinde olmaktan, E-spor ve sporcuya destek vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yaklaşık 60 bin anlık oyuncusu olan ve InGame Group çatısı altında üretilen Zula, E-spor alanında 2 yılda yaptığı 10 milyon TL’lik yatırım ile sektöre öncülük ediyor. Zula ayrıca; İstanbul Wild Cats, Dark Passage ve Mod-Z gibi dünyanın önemli takımlarının da mücadelelerine sahne oluyor.

Little Caesars Türkiye ve lezzetleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Little Caesars Türkiye Zula Süper Lig Gamer Menü