Müjde Lineage2: Revolution’a dev güncelleme geliyor

Netmarble Corporation, mobil RPG oyunu ,Lineage 2: Revolution için sınıf geçişinin birinci bölümü, heyecanla beklenen işbirliği özelliği ve Klan Akademisi’ne ek güncellemeler de dahil olmak üzere, birçok güncellemenin oyuna eklendiğini açıkladı. Lineage2: Revolution’a dev güncelleme geliyor

Dünya çapında Kasım 2017’de piyasaya sürülen Lineage 2: Revolution, en kaliteli görseller, devasa bir açık dünya ve büyük ölçekli bir PvP savaşını hayata geçiren çığır açan fantezi unsurları nedeniyle en popüler MMORPG’lerden biri olmaya devam ediyor. Oyuna yeni eklenen güncellemelerle, oyuncuların açık dünya savaşındaki heyecan katsayısı giderek artıyor.

Lineage2: Revolution sınıf geçişi

Oyuncuların daha fazla beceri, sınıf ve yeni içeriği deneyimleyecekleri Sınıf Geçişi’nin birinci bölümü eklendi. Oyuncular, Sınıf Geçişi Görevine, Bölüm Dört’e kadar olan görevlerle ve belirli seviyelerde ilerlemek için ilave şanslarla 250’nci seviyeden itibaren başlayabilecek. Sınıf Geçişi Görevini tamamlamak için, oyuncular Dev Özünü oyunun oynanışı boyunca elde edilen tüm Kalıplara göndermeleri gerekiyor.. Dahası, oyuncular dört bölüm boyunca dört Kalıp basmak suretiyle karakterlerinin değerlerini arttırabiliyor. Sınıf Geçişi’nin ikinci kısmı yakında eklenecek ve Açık Kuşatma içinde yeni bir sınıf açacak.

Lineage2: Revolution yeni canavarlar ekleniyor

Geçtiğimiz ay, Lineage 2: Revolution, sürpriz bir işbirliği özelliğini duyurmuştu ve şimdi ise işbirliğinin ikinci bölümünü duyuruyor. İşbirliğinin ikinci kısmı, “Acala” ve “Kraliçe Kelebek” adlı etkinlik baş düşmanları da dahil olmak üzere, Lineage 2: Revolution oyununun içindeki çeşitli canavarlara ev sahipliği yapacak. Oyuncular, bir baş düşman mağlup edildiğinde rozetler ve ödüller alacak. Eğer oyuncular tüm rozetleri alabilirse, savaş gücünü arttırabilen ilave bir Ruh Taşı elde edecekler.

Lineage2: Revolution ikinci Klan Akademisi güncellemesi

Geçtiğimiz ay Klan Akademisi’nin tanıtımından itibaren, oyuncular artık yeni ve deneyimli oyuncular için bir Klan sistemi öğreticisi olan Klan Akademisi’ndeki Klan Meydanı’nın keyfini çıkarıyor. Klan Akademisi’nin tüm üyeleri artık Klan Akademisi’nin kayıtlı bir üyesi olarak kendi Klan Akademisi Pelerinini alıyorlar. Buna ek olarak, Klan Meydanı şimdi görevlerine göre sınıflandırılan bekçiler tarafından yönetilecek – Görev, Yenileyici, Şölen ve Yadigarlar.

[irp posts=”2144″ name=”Türkiye’deki ilk yetkili Mi Store bugün hediyelerle açılıyor”]

Lineage2: Revolution’a dev güncelleme geliyor

[irp posts=”2141″ name=”MediaMarkt ve Medyaevi’nden güçlü işbirliği”]