Lineage 2: Revolution’a yeni gelen güncelleme neleri kapsıyor?

Lineage 2: Revolution’a yeni güncelleme ile birlikte ‘Ni no Kuni’ temalı karakterler, kostümler, Agathionlar, binekler, Ruh Kristali ve pek çok yenilik ekleniyor. Ayrıca ‘Kırmızı Elmas İade Etkinliği’ ile oyunculara 100 bine kadar kırmızı elması geri alma hakkı verilecek. Lineage 2: Revolution Ni no Kuni temalı karakterler

Netmarble, MMORPG türü rol yapma oyunu Lineage 2: Revolution’a yeni deneyimler kazandırmak için dünyaca ünlü fantezi RPG oyunu ‘Ni no Kuni’ ile işbirliği yapıyor. Yayınladığı yeni güncelleme ile oyuna yeni karakterler ve çeşitli oyun içerikleri ekleniyor. Ayrıca Netmarble bu güncellemeyi kutlamak için oyuncuların kullandığı kırmızı elmas miktarına göre 100 bine kadar kırmızı elmas iadesi yapacağı ‘Kırmızı Elmas Etkinliği’ni de başlatıyor.

Lineage 2: Revolution yeni güncellemesinin içerikleri:

• ‘Ni no Kuni’ temalı yeni karakterler.

• ‘Ni no Kuni’ temalı Karakter Kostümleri, Agathionlar, Binekler, Ruh Kristali ve fazlası.

• Etkinlikler:

o Kırmızı Elmas İade Etkinliği ile kullanıcının kullandığı Kırmızı Elmas miktarına göre 100 bine kadar Kırmızı Elmas iadesi yapılacak,

o Ni no Kuni temalı Zaman Yarığı etkinliği ile çeşitli ödüller verilecek,

o 10 milyon Adena, 3 bin Kırmızı Elmas ve 3 tür günlük güçlendirme önerilen sunucuda yeni oyuna başlayan oyuncuları bekliyor.

Lineage 2: Revolution en iyi kalite görseller ile devasa bir açık dünya ve büyük ölçekli PvP içeriklerini mobil cihazlara taşıyarak çığır açan bir MMORPG oyunudur. Gücünün temeli Unreal Engine olan oyun, etkileyici görseller ile tek ekranda açık dünyada eş zamanlı olarak 200’e kadar oyuncunun birbirleriyle çarpışabilme olanağını verir. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren, avuç içine sığdırılmış büyüleyici, çok özellikli, dünyası kararlı bir MMORPG deneyimi sunar.

‘Ni no kuni II Revenant Kingdom’ Level 5 şirketi tarafından yayınlanan ‘Ni no Kuni’ başlıklı RPG serisinin üçüncü oyunudur. Mart 2018’de PlayStation®4 ve PC için yayınlandı, animasyonun oyunla iç içe geçtiği harika grafikler ve büyüleyici bir hikaye sunar.

Lineage 2: Revolution Ni no Kuni temalı karakterler