LG XBOOM 360 Her Zaman Her Yerde Üst Kalitede Ses Sunuyor!

LG XBOOM 360 fiyatı.
LG XBOOM 360 fiyatı.

LG XBOOM 360 Her Zaman Her Yerde Üst Kalitede Ses Sunuyor! LG XBOOM 360 fiyatı.

Instagram Hesabımız

LG’nin en yeni hoparlörü XBOOM 360, çok yönlü olması, yüksek ses kalitesi ve iyileştirilmiş tasarımı ile hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.
Konumdan bağımsız olarak her yerden eşit gelen çok yönlü ses kalitesi ve gücü, ses gücünü artıran, yeni ve birinci sınıf malzemeden yapılmış hoparlör üniteleri, en iyi ruh halini yaratan ışık modları, tüm iç mekanlarla uyumlu tasarımı, 10 saatlik çalışma süresi ve 100% geri dönüştürülebilir kağıt ambalajı LG XBOOM 360’ı benzersiz kılıyor.

Yeni Skoda Fabia, Skoda Türkiye’nin yaptığı son zammın ardından kaç para oldu?

XBOOM 360’ın birinci sınıf ses ünitelerine sahip güzel dış yüzeyinin altında, titanyumdan yapılmış tweeter doğru tonda tizler yayarken cam elyaftan yapılmış woofer ise yoğun ve dinamik baslar oluşturarak yüksek ses kalitesi sunuyor. Tweeter’ın titanyum diyaframı, yüksek frekans aralığında üstün performans ve doğru çoğaltma için doğrusal bir frekans oluşturuyor. Ayrıca, hoparlörün dayanıklı cam elyaf woofer’ı, net, doğal bir orta aralık tepkisi ile dinamik bas üretiyor. LG XBOOM 360, güçlü sürücüleri ve güçlü 120 W çıkış kombinasyonu sayesinde, herhangi bir odayı veya alanı mükemmel bir müzik dinleme alanına dönüştürüyor.

Döviz yükselişe geçti sıfır km arabalara zam başladı! Skoda Octavia zamlı fiyat listesi açıklandı!

LG’nin en yeni kablosuz hoparlörü, günümüz tüketicilerinin talep ettiği çok yönlülük ve çok duyusal deneyimi sağlamak üzere tasarlandı. LG XBOOM 360, üç farklı ön ayarlı (Ortam, Doğa ve Parti) 360 derecelik ortam aydınlatmasının yanı sıra, XBOOM uygulaması ile birlikte kullanıldığında 16,8 milyon renk arasından özelleştirilebilir aydınlatma seçeneği ile ses efektleri sayesinde her durum için doğru atmosferi yaratabiliyor. Uygulamada, çok sayıda parçanın karıştırılmasına ve ses efektlerine izin veren, kalabalıkları memnun edecek DJ Effect özelliği de bulunuyor. Hoparlör, tek bir şarjla 10 saat dinleme keyfi sunuyor. Ürün, kolayca taşınabilmesi için yerleşik bir metal kola ve her ortama anında sıcaklık ve stil getiren şık, son derece dayanıklı bir kumaş kaplamaya ve bordo renge sahip.

LG XBOOM 360 7999 TL etiketle satılıyor.

LG XBOOM 360 fiyatı.

LG XBOOM 360 fiyatı.