LG yeni UltraGear monitörleriyle oyun dünyasında da söz sahibi

LG yeni UltraGear monitörleriyle oyun dünyasında da söz sahibi. LG UltraGear monitor

LG Electronics UltraGear monitörlerle kendini gösterdi. Monitörler sahip olduğu güçlü performans, üstün görüntü kalitesi ve üst düzey yenileme hızı sayesinde oyun keyfini farklı bir seviyeye çıkartıyor. UltraWide™ 21:9 ekran ve şık tasarımla birleşen bu özellikler oyun deneyimini geliştiren sürükleyici bir oyun ortamı yaratıyor.

LG UltraGear ile oyuncu performansı artıyor

LG, sınıfının en iyi görüntüsüne sahip olan LG UltraFine™ ve üretkenliği geliştiren özelliklere sahip LG UltraWide™ 21: 9 monitörleriyle uzun zamandır bu sektörde farkını hissettiriyordu. UltraGear, LG’nin yüksek performanslı eğlencede en üst noktayı kullanıcılara sunan son oyun monitörlerinin adıdır. Bu monitörler sahip oldukları üst düzey görüntü kalitesi ve ışık hızındaki yenileme oranlarıyla tüm oyun çeşitleri için ideal. LG UltraGear ürün yelpazesi oyuncuların performanslarını en üst düzeye çıkartarak kazanma ve oyuna tekrar başlama arasındaki farkı yaratıyor.

LG UltraGear ile hareketler kesintisiz

UltraGear 34GK950G, sahip olduğu Nano IPS ekran teknolojisi sayesinde DCI-P3 renk skalasının yüzde 98’ini yansıtarak benzersiz bir görüntü kalitesi sunuyor. Aynı ekran ayrıca sRGB renk skalasının yüzde 135’inden fazlasını doğru olarak tekrar oluşturuyor. İçerdiği NVIDIA G-SyncTM grafik işleme teknolojisi ile UltraGear 34GK950G, hareketlerin kesintiye uğramadan ya da zarar görmeden düzgün bir şekilde yansıtılmasını sağlıyor. Dahası 120 Hz’lik (hız aşırtma) yüksek yenileme hızı da çok daha akıcı bir oyun ve kusursuz görüntü akışı anlamına geliyor.

LG UltraGear’a çok güveniyor

LG’nin IT İş Bölümü Yöneticisi Chang Ik-hwan LG’nin monitörlerinin sektörde uzun yıllardır standartları belirlediğini ve LG UltraGear’ın da farklı olmayacağını söylüyor. “Avrupa’nın en büyük sektör etkinliğinde UltraGear monitörlerimizi tanıtmak bu yeni markaya duyduğumuz güveni ve heyecanı yansıtıyor.”

[irp posts=”2028″ name=”Vestel Venüs Z30 duyuruldu”]

LG UltraGear monitor

[irp posts=”2032″ name=”İngiltere milli uydu sistemi kuruyor”]