LG Türkiye akıllı telefonlarda yeni bi kampanya daha başlattı

LG Türkiye, LG G7ThinQ, Q7+, Q Stylus+ ve K11 model akıllı telefonları için düzenlediği kampanya ile kullanıcılara birbirinden kullanışlı hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. LG Türkiye akıllı telefon kampanyaları Gototechno haberi

LG Türkiye, akıllı telefonları için bir kampanya daha başlattı. 10 Aralık– 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından alınan G7ThinQ, Q7+ ve Q Stylus+ ile Vatan mağazalarından K11 alan kullanıcılar, ürünlerini www.lgkazandiriyor.com sayfasına kayıt yaptırarak birbirinden kullanışlı hediyelerin sahibi olacak.

Kampanyaya katılmak için kullanıcıların telefonlarını aldıktan sonra www.lgkazandiriyor.com adresine kişisel bilgileriyle ürünün IMEI numarası ve fatura kopyasını girmeleri yeterli olacak. Kampanya da kazanılan hediyeler en geç 10 Ocak 2019 tarihine kadar kullanıcıların adreslerine gönderilecek.

LG K11 ise sadece çekici olmakla kalmıyor. Sahip olduğu üst sınıf özelliklerle kendi fiyat aralığında bulunan telefonlardan kolaylıkla ayrışıyor. K11’in 13 megapiksellik arka kamera teknolojisi 8MP’lik ön kamerası ise selfie çekimler sırasında coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama, yüz algılama, özelliğini destekliyor.

LG Türkiye akıllı telefon kampanyaları Gototechno haberi