LG Sevgililer gününde inovatif hediyeleriyle kendinizi özel hissetme imkanı veriyor

LG, 14 Şubat Sevgililer Günü için sunduğu inovatif hediye önerileri ile alışılmışın dışına çıkıyor. LG, ürünleriyle hediye sahibini özel hissettiriyor. LG Sevgililer gününde inovatif hediyeleriyle gototechno

Ulusal Perakende Federasyonu’na göre, Sevgililer Günü, 2018 yılında ABD ekonomisine yaklaşık 19,6 milyar katkı sağladı. Bu tutar 2017 yılında da 18,2 milyar ABD Doları olmuştu. Birleşik Arap Emirlikleri ve Hindistan gibi ülkelerde de Sevgililer Günü algısının değiştiği görülüyor. Birçok mağaza bu güne özel indirim yaparken, oteller tanıtım çalışmalarında bu günü kullanıyor.

Indoor Generation -Kapalı Nesil için kaliteli zaman
Modern hayat, ‘Indoor Generation-Kapalı Nesil’ dediğimiz, zamanının çok büyük bir bölümünü kapalı alanlarda geçiren bir grubu ortaya çıkardı. Uluslararası araştırma firmaları ve yayınlar bu grubun günlerinin yüzde 90’ını evde geçirdiğini belirtiyor. Ancak, evde daha fazla zaman geçirmek,kişinin sevdikleriyle geçirdiği zaman anlamına gelmiyor. Bu gruptaki kişiler, bir arada vakit geçirmek yerine genellikle bireysel aktiviteleri tercih ediyor.Sosyal medya bağımlılığı, internet alışverişi ve evden çalışma ile artan kapalı nesil, akıllı ev cihazlarına ilgi duyuyor.

Yiyecekler uzun süre koruma altında
LG’nin en yeni cihazları tasarımla buluşturan akıllı mutfak teknolojileri ile mutfakta geçirilecek zaman çok daha kolay ve keyifli bir hale geliyor. Yiyecekleri daha uzun süre taze tutacağına olan güveni pekiştiren yenilikçi teknolojilere sahip LG InstaView Door-in-Door™buzdolabında bulunan “tıklama” özelliği kullanıcıların buzdolabının içini kapıyı açmadan görmelerini sağlıyor. Bunun yanı sıra, geniş Door-in-Door™ bölmesi tüketicilerin hızlıca erişmek istedikleri aperatif ve içecekleri kolayca saklamalarına olanak tanırken, aynı zamanda soğuk hava kaybını önemli ölçüde azaltıp, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

Sevdiklerinizle evde sinema keyfi
Birlikte televizyon izlemek evde vakit geçiren çiftlerin favori aktivitelerinden biri. Yıllar içinde TV teknolojisindeki gelişmeler de TV izlemeyi çok daha unutulmaz bir deneyim haline getirdi. TV teknolojisinde gelinen son nokta olan OLED’de endüstri lideri olan LG’nin OLED TV’leri sonsuz kontrast oranı ve üstün görüntü ve ses kalitesi ile kusursuz renkler sunuyor. Bu TV’ler aynı zamanda ultra ince tasarımları ile de görenleri şaşırtıyor.

LG Sevgililer gününde inovatif hediyeleriyle gototechno