LG online yarışması 11.999 TL değerinde buzdolabı kazandıracak

LG, düzenlediği kampanyayla, Amerikalı ünlü influencer Zach King’in, iki tıkla içini gösteren LG InstaView buzdolapları için çektiği videoya yorum yapanlara çeşitli ödüller kazandıracak. 8 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya sonunda, 11.999 TL değerinde InstaView GC-Q247CSBVL buzdolabı ve başka sürpriz hediyeler verilecek. LG online yarışması InstaView buzdolapları gototechno

LG, kendi Instagram ve Facebook hesapları üzerinden yayınladığı viral video sonrası 19 Temmuz günü de bir yarışma postu paylaştı. Katılımcıların bu yarışma postunu beğenip altına, #LGInstaView, #KnockTwiceSeeInside, #SeeInsideMagicEvent hashtaglerini ekleyerek hayatlarını kolaylaştıran öğeler üzerine yapacakları yorumlar veya #LGInstaView, #KnockTwiceSeeInside, #SeeInsideMagicEvent hashtaglerini ekleyerek paylaşacakları postlar değerlendirmeye alınacak.

En güzel postu paylaşıp etkileşim alan 1 kişiye 11.999 TL değerinde InstaViewGC-Q247CSBVLbuzdolabı, en güzel yorumu yapıp en çok etkileşim alan toplam 13 kişiye daha ise başka sürpriz hediyeler verilecek.

Kampanya 8 Ağustos’ta sona erecek ve sonuçlar 19 Ağustos’ta açıklanacak.

LG InstaView İki Tıkla İçindekileri Gösteriyor
Ön yüzündeki cam paneliyle dikkatleri çeken LG InstaView buzdolabı, “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. LG InstaView sahipleri, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisindekileri görebiliyor.

LG online yarışması InstaView buzdolapları gototechno