LG OLED TV 10 Avrupa tüketici dergisinin TV performans lideri!

LG OLED TV, İngiltere’de düzenlenen geleneksel HDTV Test etkinliğinde, “2019’un En İyi TV’si” seçilmesinin yanı sıra, “2019’un En İyi Oyun TV’si” ve “2019’un En İyi HDR TV’si” ödüllerinin de sahibi oldu. LG OLED TV, uzmanlar ve tüketicilerden oluşan juri üyeleri tarafından ‘Siyahlar ve Gölge Ayrıntısı’, ‘Renk Hassasiyeti’ ve ‘Oyun’ gibi kategorilerde puanlanarak en iyi skorları elde etti. Ayrıca LG OLED TV aralarında İngiltere, Fransa, Hollanda ve Almanya’dan yayınların da dahil olduğu 10 Avrupa tüketici dergisinin TV performans sıralamasında lider oldu. LG OLED TV İngiltere HDTV Test etkinliği En İyi TV

LG OLED TV, birçok Avrupa ülkesinde en iyi performans gösteren TV seçilerek premium TV pazarındaki liderliğini bir kez daha kanıtladı. Dünya çapında satılan tüm OLED TV’lerin yaklaşık yarısı Avrupa’da satılıyor, bu nedenle de Avrupa, premium TV pazarında kilit bir noktada bulunuyor.

Global TV markalarının yanı sıra, yerel markaların da yarışa katıldığı premium TV pazarında yoğun bir rekabet yaşanıyor. Bu pazarda LG OLED TV, rakipsiz performansı ile öne çıkıyor.

HDTVTEST Youtube kanalından Vincent Teoh’un ev sahipliği yaptığı etkinlikte, LG OLED TV (65C9) sergilediği performansla öne çıkarak “2019’un En İyi TV”si seçildi. LG OLED TV 65C9 ayrıca, “2019’un En İyi Oyun TV’si” ve “2019’un En İyi HDR TV’si” unvanlarını da elde etti.

LG OLED TV’lerin muhteşem performansı, Avrupa genelinde saygın ve güvenilir tüketici dergileri tarafından da kabul edildi:

• İngiltere’nin önde gelen tüketici dergisi, Which? TV performans değerlendirmesinde LG OLED TV’ye en üst sıralarda yer verdi.
• Quechoisir (Fransa) ve Consumentenbond (Hollanda), LG OLED TV’yi test ettikleri en iyi televizyonlardan biri olarak tanımladı.
• TV, hem görüntü hem de ses kalitesi açısından yüksek puan aldı.
• İsveç tüketici dergisi Råd & Rön, LG OLED TV’yi görüntü ve ses kalitesi ile kullanıcı dostu Smart TV özellikleri nedeniyle üst sıralara taşıdı.

LG OLED TV İngiltere HDTV Test etkinliği En İyi TV