Yeni LG InstaView Akıllı Buzdolapları hangi özelliklerle geliyor?

ThinQ teknolojisine sahip, Craft Ice buz yapma özellikli 2020 Akıllı LG Buzdolapları ile Yiyecek ve İçecekler Daha Kolay, Daha Pratik ve Eğlenceli Şekilde Hazırlanıyor. LG InstaView Akıllı Buzdolapları Craft Ice buz yapma özelliği

LG Electronics (LG), CES® 2020’de iki yeni InstaView™ akıllı buzdolabıyla ziyaretçileri etkilemeye hazırlanıyor: Craft Ice özelliği ile LG InstaView ve ikinci nesil LG InstaView ThinQ™. Ev eğlencesi için ince düşünülmüş özellikleri ve rahat kullanımı ile çığır açan InstaView buzdolapları, ilk akla gelen mutfak cihazı olan buzdolabını daha da kullanışlı ve eğlenceli hale getiriyor.

LG InstaView Yavaş Eriyen Buz Üretiyor
Arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlendirirken son derece faydalı bir yardımcı olan, Craft Ice özelliğiyle CES 2020 Innovation Ödülü sahibi InstaView, dahili buz üretme sistemi ile çok daha yavaş eriyen buz üreten dünyadaki ilk buzdolabı. ABD’de satışa sunulan LG Craft Ice özellikli LG InstaView, 2020’de ek pazarlara sunulacak. Çapı iki inç olan özel yapım buzlar, içeceklerin tadını daha uzun süre korumak için klasik buz küplerinden daha yavaş eriyor.

Yeni InstaView ThinQ
2020 yılında LG, ikinci nesil ThinQ teknolojisiyle en üst düzey InstaView buzdolaplarını sunuyor. Bu bilgilerle, yeni LG InstaView ThinQ buzdolabı mevcut malzemelerden oluşan yemek önerileri sunabiliyor.

LG Tarzı Müşteri Hizmetleri
CES’te sergilenen her iki LG InstaView modeli de, LG’nin ThinQ AI ile harmanlanmış akıllı müşteri hizmeti çözümü olan Proactive Customer Care hizmeti sunuyor. Hizmet, tüketicilere cihazlarından en iyi şekilde faydalanmaları için kişiselleştirilmiş destek sağlıyor, performansı en üst düzeye çıkarmak için faydalı ipuçları sunuyor ve kullanıcıları potansiyel sorunlar hakkında proaktif olarak uyarıyor.

7-10 Ocak tarihleri arasında CES 2020 ziyaretçileri, Las Vegas Kongre Merkezi Merkez Salonu’ndaki 11100 numaralı standda LG’nin en son InstaView buzdolaplarını yakından inceleyebilirler. LG’nin tüm CES duyuruları # LGCES2020 başlığı altında sosyal medyada yayınlanacak.

LG InstaView Akıllı Buzdolapları Craft Ice buz yapma özelliği