2020 Serisi LG GX OLED TV’ler Soundbar Hediyeli Olarak Satılıyor! Kampanya Ne Kadar Sürecek?

LG GX OLED TV Soundbar.
LG GX OLED TV Soundbar.

LG GX OLED TV Soundbar, LG GX OLED TV Özellikleri, LG GX OLED TV Yorumları, LG GX OLED TV Teknik Özellikleri Neler?

2020 Serisi LG GX OLED TV’ler Soundbar Hediyeli Olarak Satılıyor! Kampanya Ne Kadar Sürecek? LG GX OLED TV Soundbar. LG GX OLED TV Özellikleri. LG GX OLED TV Yorumları.

Instagram Hesabımız

LG’nin 2020 TV serisinde duvara boşluksuz monte edilebilen Galeri Tasarımı GX OLED modeli öne çıkıyor. 55, 65 ve 77 inç seçenekleriyle satışa sunulan GX OLED kendinden aydınlatmalı. OLED piksel teknolojisini yenilikçi ve minimalist bir tarzla sunuyor. Kullanıcıların TV izlerken dikkatlerini dağıtabilecek her türlü detaydan arındırılmış bir tasarıma sahip GX OLED, şaşırtıcı inceliği ile de dikkat çekiyor. 19.9 mm inceliğindeki GX OLED modeli aynı zamanda sadece 5 mm genişliğindeki mimimal çerçevesi ile de neredeyse çerçevesiz denilebilecek bir tasarıma sahip. Kutu içerisinden çıkan özel askı aparatı sayesinde duvarla mükemmel uyum sağlayan GX OLED ince formu ile ev dekorasyonuyla da kusursuz uyum sağlıyor.

Monster Notebook Satın Alanlar 399 TL Fiyatlı Death Stranding Oyununun Ücretsiz Sahibi Oluyor!

LG GX OLED TV’ler şimdi LG Soundbar hediyeli.

Sıra dışı tasarımıyla evlerde bir sanat galerisi havası yaratan LG GX OLED TV’ler şimdi LG Soundbar hediyeli. 18 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında LG GX OLED’in 55, 65 ve 77 inçlik modelleri bulunuyor. LG, 18 Temmuz – 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında 2020 Serisi 77GX, 65GX ve 55GX model OLED TV satın alan tüketicilere, LG Soundbar hediye ediyor. Hediye edilecek soundbar modelleri arasında 2020 serisi LG SN11R, SN7Y ve SN5Y bulunuyor.