CES 2019’un müdavimlerinden LG bu defada TwinWash çamaşır makinesini tanıtacak!

LG, önden yüklemeli çamaşır yıkama ve kurutma çözümlerini içeren büyük kapasiteli TWINWash ™’ın tanıtımını CES 2019’ta gerçekleştirecek. LG Electronics TWINWash çamaşır makinesi ve kurutucusu CES 2019

LG Electronics’in (LG) büyük kapasiteli TWINWash™ çamaşır makinesi ve kurutucusu CES 2019’da ilk kez görücüye çıkacak.

LG’nin yeni çamaşır çözümleri, 27 inçlik LG TWINWash önden yüklemeli çamaşır makinesi ve DUAL Inverter Heat Pump™ kurutucuyu içeriyor.

Google Asistant ve Amazon Alexa ile de uyumlu olan yeni LG TWINWash, Wi-Fi ve SmartThinQ özellikleriyle makinelerin uzaktan kontrol edebilmesine olanak tanıyor. LG’nin akıllı teknolojisi ile geliştirilmiş kurutucunun akıllı eşleştirme özelliği ise çamaşır için en uygun ayarı önerdiğinden, bir kurutma döngüsünü manuel olarak seçme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

LG’nin yeni TwinWash çamaşır yıkama ve kurutma makineleri sadece giysilerin en iyi şekilde görünmesini sağlamakla kalmıyor; tasarımı ve siyah çelik kaplamalı görüntüsüyle de evlere şıklık katıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan LG Ev Eşyaları ve İklimlendirme Bölüm Başkanı Song Dae-hyun, “2015 yılında kullanıcıların daha kolay ve rahat çamaşır yıkamalarını sağlamak için piyasaya sunduğumuz TWINWash teknolojisini gün geçtikçe daha da geliştiriyoruz. LG olarak hayata geçirdiğimiz temel teknolojilerimizi sürekli geliştirerek, hayatı kolaylaştıran akıllı ürünler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

CES 2019 ziyaretçileri, LG’nin yeni çamaşır yıkama çözümlerini, 8-11 Ocak tarihleri arasında Las Vegas Kongre Merkezi’nde 11100 numaralı stantta görebilecek.

LG Electronics TWINWash çamaşır makinesi ve kurutucusu CES 2019