LG Türkiye Kore Gazileriyle bu sene de bir araya geldi

????????????????????????????????????

LG Electronics Türkiye (LG), Kore Gazileri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile bu sene de bir araya geldi. Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşen yemekte LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar gazilere hitap etti. Gelenekselleşen yemekte gaziler, fasıl grubunun özel konseriyle eğlenceli dakikalar geçirdi. LG Electronics Türkiye ve Kore Gazileri buluşması gototechno haberi

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim, etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmasında; “LG Electronics Türkiye olarak, gelenekselleştirdiğimiz bu buluşma bizim için çok özel bir anlam ifade ediyor. Sizler bundan 66 yıl kadar önce Kore’ye ve yine bundan 44 sene önce Kıbrıs’a doğru yola çıkarak bugünün modern Güney Kore’si ve yavru vatanı Kıbrıs’ın temellerinin atılmasına büyük katkılarda bulundunuz. LG Türkiye olarak biz birlik ve dayanışma ruhunu taşıdığımız bu özel etkinlikle 10 yıldır sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyor, bu buluşmayı sizlere sunduğumuz küçük bir teşekkür olarak kabul etmenizi rica ediyoruz. “ dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar’ın da konuşmasıyla gazilere şükranlarını sunduğu etkinlikte, Kadın Fasıl Grubu da özel konseriyle gazilere ve ailelerine keyif dolu anlar yaşattı.

LG Electronics Türkiye ve Kore Gazileri buluşması gototechno haberi