LG’nin ürün tasarımındaki üstünlüğü Red Dot tarafından yeniden tescillendi

LG’nin ürün tasarımındaki üstünlüğü bir kez daha tescillendi. LG, Red Dot Tasarım Ödülleri’nden ikisi “En İyinin İyisi” olmak üzere 29 ödülle ayrıldı. LG Electronics Red Dot Tasarım Ödülleri gototechno

LG Electronics (LG), bu yılki Red Dot Design Ödülleri’nde 29 ürünüyle Red Dot Award tasarım ödülü alarak tüketici ve endüstriyel tasarım alanındaki gücünü bir kez daha kanıtladı. LG’nin bu etkileyici ödül koleksiyonu arasında, LG SIGNATURE OLED TV R ve alttan donduruculu LG SIGNATURE buzdolabının aldığı “En İyinin İyisi” ödülü de bulunuyor. Alanının en eski ve en saygıdeğer ödüllerinden olan Red Dot’a bu sene 55 ülkeden 5.500 başvuru yapıldı.

Dünyanın ilk kıvrılabilen televizyonu LG SIGNATURE OLED TV R, OLED’in eşsiz görüntü kalitesini mümkün olan en küçük pakette sunmanın yanı sıra; kullanılmadığı zamanlarda sihirli bir şekilde alçak konsolu içerisinde yok oluyor.

LG SIGNATURE OLED TV R, kullanıcıya 3 farklı görüntüleme seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, ‘Tam Görünüm’, ‘Yarı Görünüm’ ve ‘Sıfır Görünüm’ seçeneklerinden birini seçebiliyor.

LG’nin ikinci “En İyinin İyisi” ödülü, mutfak aletleri ile lüksü bir araya getiren alttan donduruculu LG SIGNATURE buzdolabı oldu. LG SIGNATURE’ın tam ortasında bulunan ve 29 inçlik LCD ekran, sadece iki tıkla transparan bir cama dönüşerek buzdolabının içerisindekileri, kapağı açmadan görmeye imkan veriyor. Bu yenilik, daha pratik olmakla kalmıyor, kapı her açıldığında meydana gelen soğuk hava kaybını azaltarak enerji tasarrufu sağlıyor.

LG Electronics Red Dot Tasarım Ödülleri gototechno