Dünya’nın İlk Bir Milisaniye Nano IPS Oyun Monitörü Kasım 2019 itibariyle Türkiye’de!

27GL850, Nano IPS Teknolojisi ve G-SYNC® ile oyun severler için şimşek hızında tepki süresi sunuyor. LG Electronics LG UltraGearTM Nano IPS G-SYNC oyun monitörü

LG Electronics (LG), yaz başında Electronic Entertainment Expo 2019’da tanıttığı dünyanın ilk 1 milisaniye (ms)1 IPS ekranı olan yeni LG UltraGearTM Nano IPS G-SYNC oyun monitörünü Türkiye’de satışa sundu. Olağanüstü renk üretimi, ultra hızlı tepki süresi ve 144Hz yenileme hızı elde etmek için Nano IPS teknolojisini kullanan UltraGearTM, tüm oyun severlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. LG, yeni monitörünün büyüleyici hızı ve çarpıcı görüntü kalitesiyle, oyuncuların şimdiye kadar yaşadığı en sürükleyici oyun deneyimini sağlayacak eksiksiz bir paket sunuyor.

Nano IPS Teknolojisiyle Gerçek Renkleri Oyunun İçerisinde Hissettiriyor
Kararan ve titreyen ekranlardan bıkanlar için mükemmel bir monitör olan 27GL850, Nano IPS 1ms ile, kullanıcıların aşırı hızın yan etkilerini hissetmeden zafere ulaşmalarını sağlıyor. Böylelikle, oyuna kendini tamamen kaptıranlar için nefes kesici bir oyun ortamı sağlanmış oluyor.

NVIDIA G-SYNC uyumlu olan 27 inç UltraGear HDR10’u destekliyor. LG 27GL850 monitör, ekran yırtılmasını önleyerek tutukluğu en aza indiriyor ve daha sorunsuz, daha hızlı bir oyun deneyimi sağlıyor. Oyuncular, Adaptive-Sync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyorlar. HDR10 desteği ile de oyuncular, gerçekçi görsellerle kendilerini tam oyunun içerisinde hissediyorlar.

Ergonomik Tasarım
LG 27GL850 monitörün üç yönlü, neredeyse çerçevesiz tasarım ve tabanı, ekranın eğimini, yüksekliğini ve dönüşünü değiştirmek için ayarlanarak, kullanıcıların oyunu daha rahat oynamalarına yardımcı oluyor.

LG Electronics LG UltraGearTM Nano IPS G-SYNC oyun monitörü